22.1.2022

Amsterdam: Letenky z Prahy od 2069 Kč

Červenou uličku, coffee shopy, muzeum Anny Frankové nebo slavné amsterdamské kanály můžete osobně navštívit v září – měsíci zaslíbeném levným eurovíkendům a letenkám. Cena zpáteční letenky od Easyjet z Prahy 2069 Kč.

Pokud nevíte, co v Amsterdamu dělat, nebo co navštívit, mrkněte do článku „Amsterdam – průvodce„, kde se dozvíte pár zajímavých rad a tipů.

Letenky z Prahy do Amsterdamu

Odlet z Prahy – 2. září 2014

Návrat z Amsterdamu – 6. září 2014

Letenky zarezervujete na webu aerolinek Easyjet.com

letenky praha amsterdam

Levné ubytování v Amsterdamu

K termínu 2.- 6. září 2014 Vám můžeme nabídnout ubytování v 3* komfortním hotelu od zhruba 2500 Kč/os./pobyt. Další ceny zjistíte v hotelovém srovnávači Chcitam.cz. Nalevo použijte filtr a třiďte nabídky hotelů Vašich kritérií. Samozřejmě můžete změnit i termín svého pobytu.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz