18.10.2021

Belgie - letenky do Bruselu od 773 Kč

Náš web navštěvuje mnoho studentů, kteří mají na přelomu ledna a února většinou zkouškové období. Někteří stihnou své zkoušky vykonat ve velkém předstihu a tak jim zůstane pár dní volna navíc. Nejen pro ty máme tip na vyplnění volného času v lednu 2014. Co takhle navštívit město piva a čokolády – Brusel? Společnost Ryanair nabízí zpáteční letenky z Bratislavy do Bruselu od příjemných 773 Kč.

Pokud sami nevíte, co v Bruselu navštívit, přečtěte si náš článek s názvem „Brusel – hlavní město čokolády, EU a piva„, který Vám může být inspirací k návštěvě jedné z nepřeberného množství památek nebo zajímavého místa v Bruselu.

Letenky do Bruselu

Varianta za 773 Kč, letenky zakoupíte ZDE:

Odlet z Bratislavy – 10., 12., 13., 15., 17., 16.,19. ,20., 22. ledna 2014

Návrat z Bruselu – 15., 17.,19.,  20., 22., 24., 26.,  27. ledna 2014

Ubytování v Bruselu

Ubytování v Bruselu se dá najít od 500 Kč/osoba/noc, cena je za ubytování v hostelu. Je nutné se tedy spokojit s nižším ubytovacím standadem. Ubytování v lépe vybavených tříhvězdičkových hotelích lze najít od 1200 Kč/os./noc. Některé hotely zahrnují do ceny i snídani. Na této stránce naleznete další zajímavé nabídky hotelů a hostelů v Bruselu. Hotely lze vyfiltrovat dle data, seřadit dle ceny a podle místa, kde chcete být ubytováni. Nabídky jsou aktuální od největších hotelových řetězců, některé z nich mají i slevy čítající desítky procent. Hotely a hostely v Bruselu hledejte ZDE.

Hotely v Bruselu

Jak se dostat na letiště?

Bratislava

Pokud jste z Prahy, asi bych zvolil trasu na trasu Praha-Bratislava autobusy StudentAgecy, ty Vás do Blavy dovezou již od 260 Kč, pokud vlastníte studentskou kartu ISIC nebo autobusy Eurolines. Jednosměrná jízdenka se dá koupit v promoakci od 250 Kč (základní cena je 350 Kč). Cestující z Brna mají jízdenky ještě levnější, trasa Brno-Bratislava se dá se StudentAgency zvládnout již od 170 Kč.

Brusel – letiště Charleroi

Asi nejpohodlnější variantou je využít služeb „Shuttle bus“, který odjíždí každých 20-30 minut. Zpáteční jízdenka stojí 28€/dospělá osoba. Důvod, proč je tato varianta pohodlná je, že si jízdenky můžete zakoupit on-line na webu „Brussels City Shuttle„. Stačí naklikat počet osob, datum odjezdu, trasu a je hotovo.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz