21.9.2021

Dánsko - letenky do Kodaně od 2315 Kč

Kodaň, hlavní město Dánska, se pyšní především dlouhou historií a nádhernou architekturou, na kterou narazíte snad na každém kroku. Nejedná se o úplně velké město, takže pár dní, takže 4 dny pobytu Vám bude jistě stačit na to, abyste stihli navštívit největší zajímavosti, které tato dánská metropole nabízí. Za návštěvu stojí především Zámek Rosenborg nedaleko centra Kodaně, královský palác Amalienborg nebo socha malé mořské víly. Rodiny potěší návštěva zábavního parku Tivoli nebo Zoo v Kodani. Krásy zimní Kodaně, které Vás čekají, můžete prozatím obdivovat na níže umístěném videu.

Letenky do Kodaně s odletem z Prahy

Varianta za 2315 Kč od Norwegian air:

Odlet z Prahy:  10., 17., 29., 31. ledna 2014; 7., 19., 21., 28. února; 5., 7., 12., 26. března 2014

Návrat z Kodaně: 13., 15., 20., 22. ledna; 2.,  3., 5., 12., 24., 26. února 2014; 3., 9., 12., 19., 30. března 2014

 

Ubytování v Kodani

Peněz není nikdy dost, pokud jste student nebo chcete prostě pouze ušetřit za hotel nebo hostel v Kodani, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 125 hotelů, hostelů a penzionů, jejichž cenová nabídka je nejlepší na trhu. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Kodani naleznete ZDE.Hostely v Kodani jsou dostupné na 4 dny (3 noci) od 2500 Kč/2 osoby. Luxusnější hotely jsou k dispozici na 4 dny (3noci) od 3500 Kč/2 osoby.

kodaň hotely

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz