21.9.2021

Eindhoven: Letenky z Brna od 558 Kč

Plánujete-li cestu do Holandska, máme pro Vás skvělý tip. Zpáteční letenky z Brna do Eindhovenu od Wizzairu, za velmi přijatelnou cenu 558 Kč (pro členy WizzAir discount clubu) nebo cenu 998 Kč pro nečleny. Navíc, termín odletu je 16, – 19. května 2014, tedy pátek až pondělí, což potěší zejména pracující. Odlet z Brna je naplánován na 11:05 a odlet z Eindhovenu v 8:50.

V Eindhovenu stojí především za návštěvu fotbalový svatostánek PSV Eindhoven, Muzeum automobilové techniky DAF nebo „Holandská Stodolní ulice“ – Stratumseid. Podrobnější informace o těchto místech naleznete v průvodci „Eurovíkend v Eindhovenu – „městu světla

Eindhoven však nemusí být Vaší cílovou stanicí, pokud budete mít čas i chuť, můžete navštívit např. Amsterdam, který je vzdálen něco málo přes dvě hodiny cesty vlakem z Eindhovenu.

Letenky z Brna do Eindhovenu od 558 Kč

Odlet z Brna – 16. května 2014

Návrat z Eindhovenu – 19. května 2014

Letenky zarezervujte na webu Wizzair.com

Levné ubytování v Eindhovenu

3* hotely v Eindhovenu jsou k dispozici již od 600 Kč/pokoj/noc. Pro jejich aktuální ceny vyzkoušejte hotelový vyhledávač Chcitam. Výsledky si vyfiltrujte dle Vašich kritérií (vzálenost od památek, letiště, atd.) nad každou cenou je uvedeno také hodnocení hotelu dle předešlých zkušností hostů, což může být důležitým kritériem výběru.

eindhoven hotely

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz