19.1.2022

Hotel Absolutum, užijte si skvělé jídlo i umístění

Chcete-li spojit kvalitní ubytování nadosah pražskému centru i okolí hlavního města s chutným a cenově přijatelným jídlem, neváhejte už ani vteřinu. V hotelu Absolutum vám nabídnou vynikající pokrmy a zároveň dostatek zajímavých turistických cílů snadno dostupných autem i hromadnou dopravou.

Možná to na první pohled není úplně zřejmé, avšak hledáte-li v Praze lokality jako stvořené pro ideálně umístěný hotel, Holešovice jsou jednou z nich. Pyšní se totiž výtečným napojením na městskou dopravu: protíná je linka „C“ pražské podzemní dráhy včetně stanice „Holešovická“, několik tramvajových tratí a z terminálu od metra odjíždí celá řada autobusových spojů.

mg_7681_jpg_1437643370_609xh_ft_75

Vlakem kamkoliv, tramvají do centra

V Holešovicích jsou k dispozici dvě vlaková nádraží, Praha-Bubny a především Praha-Holešovice, odkud se vydávají na svou dlouhou pouť i mnohé mezinárodní rychlíky. Několikaproudová ulice Argentinská se na mostě Barikádníků rozšiřuje ve výpadovku, měnící se nakonec v dálnici D8 do Teplic.

Vyberte si k pobytu v naší metropoli kvalitní boutiqe hotel. Praha z první ruky, komfortní ubytování a výtečná kuchyně, to přesně jsou hlavní benefity hotelu Absolutum ležícího malý kousek od uvedených dopravních uzlů. Takřka pěšky se tak můžete vydat například na pražské Výstaviště či do vyhlášené Holešovické tržnice, po několika minutách v metru nebo tramvaji budete na Hradčanech i na Malé Straně a autem se bryskně přemístíte do Mělníka i Průhonic.

salut13_1437647930_609xh_ft_75

Dobrou chuť v Absolutu

Až se vrátíte z toulek po historickém jádru stověžaté matičky Prahy, nebo vyhladovíte během tréninku na pažitu blízké Golfareny, rozhodně se nebraňte návštěvě hotelové restaurace. Praha 7 se zásluhou Fresh restaurantu Salut pro 70 osob stává vyhlášenou gurmánskou baštou – doslova a do písmene.

V jeho útulných prostorách na vás čeká posezení u krbu a akvária, stylový nábytek a hlavně pokrmy, lahodící oku i jazyku. Nabídka zahrnuje českou a mezinárodní kuchyni, široký výběr nápojů a vynikající dezerty. Zkuste tady uspořádat rodinnou oslavu či firemní akci, určitě budete nadšeni!

Zdroj fotografií: absolutumhotel.cz

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz