23.1.2022

Ibiza: Zpáteční letenky z Prahy od 1831 Kč

Ibiza – synonymum pro krásné pláže a především nespoutaný noční život, který jako magnet přitahuje každoročně statisíce mladých turistů prahnoucích po nonstop zábavě. Na koupání sice květen ještě moc nebude (teplota moře je zhruba 18°C), ale i tak si určitě svůj pobyt na Ibize užijete, ať už díky návštěvě klubů nebo památek.

Letenky na Ibizu od 1831 Kč

Let z Prahy na Ibizu není přímý, musíte absolvovat přestup na letišti Milán Malpensa. Letenky je nutné zakoupit kombinaci letenek u několika leteckých dopravců a to Wizzair, Easyjet a Ryanair. Cena 1831 Kč je platná pro členy Wizzair discount clubu, o kterém se dozvíte více níže v článku. Pokud členy nejste, cena bude dražší zhruba o 500 Kč, ale i tak se jedná stále o velmi lákavou nabídku.

Odlet z Prahy – 14. 5. 2014

Návrat z Ibizy – 21. 5. 2014

Jak zarezervovat letenky:

1. krok – rezervace letu Praha – Milán Malpensa (14. 5. 2014, odlet 15:35, na Wizzair.com)

2. krok – rezervace letu Milán Malpensa – Ibiza (14. 5. 2014, odlet 19:05, na Ryanair.com)

3. krok – rezervace letu Ibiza – Milán Malpensa (21. 5. 2014, odlet 8:50 na Easyjet.com)

4. krok – rezervace letu Milán Malpensa – Praha (21. 5. 2014 – odlet 17:30 na Wizzair.com)

praha milan malpesa ibiza ibiza malpesa

Ubytování na Ibize

Ceny hotelů na Ibize se v tomto květnovém termínu pohybují ve velmi přijatelných částkách, tedy od 3-3500 Kč/osoba/pobyt ve dvoulůžkovém pokoji na týden. Viz. výsledky hotelového srovnávače Chcitam.

Náš tip: Nejlépe hodnocené hotely poznáte v srovnávači dle počtu hvězdiček, které jsou umístěny nad cenou ubytování. Toto hodnocení je na základě recenzí hostů, kteří zde byli reálně ubytováni.

ibiza hotely

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

 

Foto: Pixabay.com

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz