21.9.2021

Itálie: Benátky z Prahy od 928 Kč

Neustále se množí dotazy na levné letenky do Benátek, doufám, že tímto potěšíme právě ty, kteří se do Benátek chystají. Wizzair.com nabízí pro své členy WizzAir discount clubu zpáteční letenky z Prahy do Benátek od 928 Kč (cena pro nečleny je 1398 Kč). Odlet z Prahy je naplánován na poměrně brzké ranní hodiny – 6:00, což bude asi vyhovovat nejvíce cestovatelům z Prahy a okolí. Celkem budete moci v Benátkách strávit 5 dní. Pokud navštívíte Benátky poprvé, může Vám být nápomocen náš „Průvodce Benátkami“, ve kterém naleznete ceny MHD (gondoliér), levné hotely nebo také nejslavnější památky Benátek, které byste měli navštívit.

Letenky z Prahy do Benátek od 928 Kč

Odlet z Prahy – 17. června 2014

Návrat z Benátek – 21. června 2014

Letenky zarezervujete na webu Wizzair.com

letenky do Benátek

Levné ubytování v Benátkách

Pokud do hotelového vyhledávače zadáme výše zmíněné datum, naleznete hotely od zhruba 7000 Kč/2 osoby/pobyt. Což v konečném výsledku vychází na 875 Kč/os./noc. Na výběr jsou většinou tři druhy ubytování a to hotely, hostely a vily (apartmánové domy). Benátky znáte samozřejmě hlavně díky jejím kanálům, ale naleznete zde i pláže na nějaké to menší koupání, což zase splňují vily, které se nacházejí hlavně kolem pláží.

 

benátky ubytování

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz