19.9.2021

Itálie - letenky z Prahy do Benátek od 1183 Kč

Pomalu, ale jistě se začínají rojit výhodné letenky do evropských turisticky velmi zajímavých destinací pro rok 2014. Jedním z těchto míst jsou samozřejmě Benátky. Dnes pro Vás máme nabídku letenek s výběrem z velkého množství termínů, mezi kterými nechybí ani rozmezí 15. února – 4. března, kdy v Benátkách probíhá světoznámý Benátský karneval.

V nabídce jsou dvě varianty letenek. Jedna je se společností Wizzair, kde se může cena snížit až na 643 Kč za zpáteční letenku díky slevě Wizzair discount clubu (podrobnosti o slevě níže). Odlet a přílet je však na letiště Treviso, které leží mimo Benátky (leží cca 30 km od Benátek). Druhá varianta je s leteckou společností Air One, u které jsou letenky dražší, ale letí na letiště Marco Polo, které je o něco blíže Benátkám.

O Benátkách jsme Vás již dříve informovali v našem článku „Benátky – průvodce„.

Letenky do Benátek

Letenky od společnosti Wizzair (letenky rezervujete na Wizzair.com)

Varianta za 1114 Kč (643 Kč při využití slevy Wizzair discount club):

Odlet z Prahy:  26. listopadu 2013, 14., 18., 21., 25., 28. ledna, 11. února 2014

Návrat z Benátek: 30. listopadu 2013, 18., 21., 25.,  28. ledna, 4., 15. února 2014

 

Letenky v termínu Benátského karnevalu:

Varianta za 1183 Kč:

Odlet z Prahy: 18. února 2014

Návrat z Benátek: 22. února 2014

Varianta za 1530 Kč:

Odlet z Prahy: 15. února 2014

Návrat z Benátek: 18. února 2014

 

Letenky od společnosti AirOne v termínu Benátského karnevalu (rezervujte na FlyAirOne).

Varianta za 1817 Kč:

Odlet z Prahy: 17. února 2014

Návrat z Benátek: 19., 21. února 2014

Wizzair discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

benátky ubytování

Ubytování v Benátkách

Přítomnost obrovského počtu turistů zejména v období Benátského karnevalu ještě navyšuje i tak poměrně drahé ubytování na laguně. Pokud poletíte v tomto datu, přímo v Benátkách se dá ubytování sehnat od cca 800 – 1000 Kč/osoba/noc. Nejlevnější ubytování naleznete především na Lido Islandu. Pro vyhledání hotelů v Benátkách klikněte zde.

Jak z letiště?

Letiště Treviso:

Do Benátek se dostanete autobusem A.T.V.O., jízda potrvá necelou třičtvrtěhodinu a bude Vás stát cca 7€.

Letiště Marco Polo:

Na náměstí Piazzale Roma v Benátkách se z letiště se dostanete autobusem č. 5 společnosti A.C.T.V. nebo „express service“ od A.T.V.O. Do města Mestre využijte autobus č. 15 s označením A.C.T.V. nebo „fly bus“ od společnosti A.T.V.O. Jízdenky jsou za cenu cca 5,50€, lístky zakoupíte na letišti v automatech.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz