21.9.2021

Lednový Londýn: letenky od 998 Kč

Začínají povánoční výprodeje, které nabízí až 90% slevy. Tohle slevové šílenství nezachvátilo pouze Českou republiku, ale šíří se všemi státy napříč světa, jako Santa na svém spřežení.:-) A kde jinde nakupovat, než tam, kde je značkové oblečení pro našince za hubičku – v Londýně.

Pokud máte v lednu čas, máme pro Vás super nabídku, levné letenky do Londýna od společnosti Ryanair a Wizzair. Cena začíná na krásných 998 Kč.

letenky londyn brno

Letenky z Brna do Londýna od 1098 Kč (658 Kč WDC)

Odlet z Brna – 15. ledna 2015

Návrat z Londýna – 17. ledna 2015

Letenky zakoupíte na webu dopravce wizzair.com.

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

Letenky z Brna do Londýna od 998 Kč

Odlet z Brna – 14. ledna 2015

Návrat z Londýna – 17. ledna 2015

Letenky zakoupíte na webu dopravce Ryanair.com.

Letenky z Ostravy do Londýna od 998 Kč

Odlet z Brna – 20. ledna 2015

Návrat z Londýna – 24. ledna 2015

Letenky zakoupíte na webu dopravce Ryanair.com.

Ubytování v Londýně od 500 Kč/noc si vyfiltrujete v našem hotelovém vyhledávači.

 

Pokud nevíte, co v Londýně navštívit, přečtěte si krátký výčet zajímavých informací v článku „Londýn – průvodce, památky a levné ubytování

 

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz