19.9.2021

Letenky do Maroka (Casablanca) od 2624 Kč

Vůně blízkého orientu láká nejednoho z nás. Teď je nám dokonce o něco blíže. Letecká společnost Easy jet nabízí letenky z Prahy do Casablanky (Maroko) s přestupem v Miláně za cenu 2624 Kč. Letekny zakoupíte na webu Easyjet.com.

Pro úspěšné zakoupení letenek je nutné nejdříve hledat na termín 22. března 2014 letenky z Prahy do Milána a poté z Milána do Casablanky a 26. března 2014 zvolit opačná postup. Celkový součet letenek by tedy měl dát 2624 Kč.

Letenky do Maroka:

Varianta za 2634 Kč:

Odlet z Prahy: 22. března 2014

Odlet z Casablanky: 26. března 2014

Levné ubytování v Casablance

Casablanca je se svými cca 3 miliony obyvatel největší město v Maroku, nachází se v něm 75 hotelů, ve kterých můžete vybírat své ubytování. Nejlevnější tříhvězdičkové hotely, v termínu letenek, jsou dostupné od 3900 Kč/2 osoby/pobyt. Pokud částky sečteme, Váš pobyt tak výjde na cca 4600 Kč bez stravy a transferu. Cenu ubytování si však zkontrolujte před nákupem letenek v našem vyhledávači ubytování v Casablance.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte sekci „Levné letenky“, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz