19.1.2022

Levné letenky do Dubaje od 6978 Kč!

Zpáteční letenky do Dubaje

TIP měsíce! DUBAJ – zpáteční letenky z Prahy (SmartWings) v termínu 15. – 22. 1. 2014 (st-st), od 6978 Kč! Odlet z Prahy v 9:15, odlet z Dubaje v 19:15.Letenky do Dubaje rezervujte na webu přepravce: http://www.smartwings.com/cs/

letenky do dubaje

Levné hotely v Dubaji

Dvoulůžkový pokoj v 3* Hotelu k dispozici od 7337 Kč (původní cena 12 846 Kč). Ubytování v Dubaji zarezervujete na našem webu ZDE. V nabídce jsou stovky dalších hotelů, které můžete vyhledat dle různých kritérií. S námi ušetříte až několik desítek procent !

Vízum do Spojených Arabských Emirátů

Ke vstupu do země je nutné mít platné vízum. To Vám může vyřídit buď letecká společnost, která Vás do země přepravuje nebo někdo ze sprostředkovatelů (Student Agency, ČSA, atd.). Dle Ministerstva zahraničí se ceny víz do Dubaje pohybují od 2500 Kč.

Pokud máte ve svém pase razítko státu Izrael, některá média radí tento pas vyměnit za nový, nicméně toto řešení se mi zdá poněkud zbytečné. Mám zkušenost, že razítko v pase nevadilo, ikdyž doba návratu z Izraele nebyla delší než jeden rok, ale na druhou stranu jistota je jistota.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook: http://facebook.com/chcitam.cz

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz