19.1.2022

Levné letenky do Porta v Portugalsku od 1030 Kč !

Nenechte si ujít akční nabídku letenek z Norimberku do druhého největšího portugalského města – Porta od společnosti Ryanair. Ta nabízí zpáteční letenky již od 1030 Kč.Letenky zakoupíte na webu společnosti Ryanair.

Termíny odletů

Odlet Norimberk: 9., 12., 19.,  23., 30. listopadu a  3., 7., 10. prosince

Odlet Porto: 16., 23.,  26.,listopadu a 3., 7., 10., 14.  prosince

Doprava do Norimberku

Autem je Norimberk vzdálen cca 3 hodiny jízdy z Prahy (300 km). Autobusem se do Norimberku dostanete se společností StudentAgency, jednosměrná jízdenka je k mání od 765 Kč na studentskou kartu ISIC.

Transfer z letiště do Porta

Taxíkem – cesta z letiště do centra města stojí cca 20 – 30€. (Letiště je vzdálené cca 11 km od Porta)

Metrem –  asi nejrychlejší a nejpohodlnější forma dopravy. Fialovou linkou metra dojedete až do centra Porta.

Autobusem – Jízdenky rezervujte dle svého termínu odletu zde http://www.goinporto.com/

Hotely a hostely v Portu

Peněz není nikdy dost, pokud jste student nebo chcete prostě pouze ušetřit za hotel v Portu, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 230 hotelů, hostelů a penzionů. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Portu naleznete ZDE.

Pro představu: Hostely v tomto termínu jsou k dispozici již od 350 Kč/osoba/noc, pokoje v luxusnějších 3* hotelích zase od 1000 Kč/osoba/noc.

hotely v portu

V případě, že Vám nevyhovuje nalezený termín letenek nebo cena ubytování, kontaktujte nás na email info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jiný vhodný termín a nalézt ještě lepší variantu ubytování.

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz