19.1.2022

Levné letenky na Island - Reykjavik od 3658 Kč !

Island, ostrov ledu a gejzírů, je pro mnohé živnotním cestovatelským snem. Pokud si i Vy chete takový sen splnit, máte dvě možnosti. Jednou je zaplatit si poměrně drahý zájezd na Island od jedné z mnoha cestovních kanceláří, což se hodí, pokud nemáte hluboko do kapsy. Druhou možností je vydat se na vlastní pěst, tato varianta Vám ušetři nejen peníze, ale máte zcela volnou ruku při výběru míst, která na Islandu chcete navštívit.

Akční letenky na Island

Dnes pro Vás máme nabídku levných zpátečních letenek z Prahy do Rykjavíku na Islandu za cenu od 3658 Kč. Tyto letenky zakoupíte u letecké společnosti EasyJet.com. Takto nízké ceny dosáhnete kombinací několika letů, nejedná se tedy o přímý let, je nutné přestoupit.

Varianta za 3658 Kč.

Termíny odletu:

Z Prahy přes Edinburgh – 15. 5. 2014

Z Reykjaviku přes Bristol – 18. 5. 2014

Postup: Nejdříve si zakupte letenku z Prahy do Edinburghu (Easyjet.com) na datum 15.5. 2014. V Edinburghu budete mít cca 3 hodiny na přestup. Poté si zabookujte letenky z Edinburghu do Reykjaviku. Na zpáteční cestu (18. 5. 2014) je nutné zabookovat letenky z Reykjaviku do Bristolu a z Bristolu do Prahy. Na přestup v Bristolu budete mít cca 4 a půl hodiny.

Varianta od 4300 Kč

Termíny odletu:

Z Prahy  přes Edinburgh – 12.6. 2014

Z Rejkjaviku přes Bristol – 15. 6. 2014

Postup zakoupení těchto letenek je zcela stejný, jako výše uvedená varianta.

letenky na island

Levné hotely a hostely v Reykjavíku

Dalším způsobem, jak co nejvíce ušetřit při svých toulkách po světě je zvolit si nejlevnější ubytování. V našem srovnávači hotelových cen Vám nabízíme porovnání ubytovacích cen po celém Islandu. Vyhledávat hotely lze podle mnoha různých kritérií, od měst, až po vzdálenosti hotelů a hostelů od různých památek a zajímavých míst. Náš hotelový vyhledávač nabízí více než 480 hotelů po celém Islandu, v samotném Reykjavíku je v nabídce zhruba 155 hotelů a hostelů. Cena ubytování na Islandu není nikterak nízká, nicméně díky akční nabídce hotelů v našem vyhledávači můžete ušetřit až desítky procent. V termínu od 15. – 18. 5. 2014 jsou ceny hostelů v Reykjavíku od 1971 Kč/2os./3 noci. Pokud připočtu cenu letenek (3658 Kč), výsledná cena je 5629 Kč za prodloužený víkend na Islandu což už stojí za zvážení. 🙂 Hostely a hotely v Rejkjavíku vyhledejte ZDE, hotely a hostely na celém Islandu naleznete ZDE.

reykjavik hotely

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook

Foto: sxc.hu.

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz