29.9.2021

Nejlépe hodnocené ubytování: Medulin v Chorvatsku

Medulin, malebné chorvatské městečko ležícící nedaleko Puly (cca 10 km), má mimo sezónu pouze zhruba 2500 obyvatel. Tento počet se však v průběhu letní sezóny několikanásobně zvýší, Medulin je totiž mezi turisty stále více oblíbenější destinací. Mezi největší lákadla Medulinu patří především nádherné písečné pláže, čisté moře, bohatá podvodní fauna a flóra (pro šnorchlování) a také malebné uličky jako dělané pro večerní romantické procházky. Ve měste najdete vše, co je potřeba, tedy bankomaty, poštu, tržiště, obchody, lékaře, výborné restaurace (doporučujeme ochutnat istrijský pršut nebo místní langusty), diskotéky, klenotnictví a tak dále.

Pláže u města Medulin:

Pláž Belvedere

Leží nedaleko stejnojmeného hotelu. Jedná se moderní pláž, rozkládájící se na 1050 m2. Návštěvníky potěší Wi-fi zdarma, sprchy, schůdky do moře, plavčík nebo více než 200 opalovacích lehátek, které si za menší poplatek můžete pronajmout. Páry mohou zaujmout postele pro dva se slunečníkem, kterých je zde celkem 30.

Pláž Skrape

Pláž, která je nejvíce oblíbená zejména u místních, kteří mají rádi klid a nechtějí být nikým rušeni. Pláž se rozkláda na kamenitém pobřeží, které se Vám však odvděčí čirým mořem s poměrně mělkým dnem. Je tedy vhodným místem pro neplavce, nebo malé děti.

Pláž Bijeca

Jedna z nejdelších písečných pláží v celém okolí Medulinu. Patří mezi nejvíce oblíbená místa mezi turisty a potěší především ty, kteří nemají rádi slunění na oblázcích.

Medulin – ubytování za nízkou cenu

V Medulinu a jeho blízkosti se nachází zhruba 70 hotelů, penzionů a apartmánových domů, které máme v nabídce. Pro ty, kteří nepotřebují až tak velký komfort nabízíme také možnost ubytování v autokempech. Přesné ceny ubytování zjistíte v našem vyhledávači ubytování, který srovnává nabídky naprosté většiny hotelových serverů, jejichž ceny jsou rozdílné. Díky tomu můžete ušetřit až neuvěřitelných 80%, oproti původní ceně. Výsledky vyhledávání si jednoduše vyfiltrujete dle vlastních požadavků, např. dle ceny, počtu osob, vzdálenosti od moře, památek, nebo můžete ubytování srovnat dle hodnocení hostů. Toto hodnocení se objevuje vždy napravo nad výslednou cenou za ubytování. Čím vyšší známka, tím lepší hodnocení od klientů. Nejvyšší známka je číslo 10. Levné ubytování v Medulinu naleznete zde.

Na pomyslné špici ubytovacích zařízení v hodnocení klientů se zařadil Hotel Meduiln (známka 9,1), dále Villa Zibi (známka 8,5), Vila Velike Stine (známka 8,3), Hotel Arcus Residence (8,3) a Al pini Medulin Resort (známka 7,9).

medulin ubytovani

Medulinská riviéra nabízí opravdu velmi širokou škálu zábavy pro své návštěvníky, věřte, že se zde určitě nudit nebudete. Na výběr máte dlouhé kilometry cyklostezek, windsurfing, kitesurfing, potápění, tenis, jízdu na koních, fotbal a další spoustu letních sportů a radovánek. Informace, včetně přesných map a cen naleznete na informačním webu Medulinské riviéry.

Pokud sami míříte do Medulinu, má pro Vás místní informační centrum milou pozornost, GPS mapy celého okolí Meudulinu, včetně zaznamenaných ubytování (apartmánů) a oblíbených míst (atrakcí). Tato pozornost Vás potěší především kvůli lepší orientaci v okolí a také samozřejmě při hledání svého ubytování. Mapy jsou ke stažení zde. Jsou k dispozici dvě verze, jedna pro navigace značky Garmin a poté druha varianta, která je vhodná do ostatních navigací.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz