29.9.2021

Nizozemsko - letenky z Prahy do Amsterdamu od 1465 Kč

Coffee shopy, červená ulička, nádherné vodní kanály a přátelská atmosféra, to jsou hlavní rysy Amsterdamu – hlavního města Nizozemí, které s námi můžete navštívit díky levným letenkám od Easyjetu. Pokud nevíte co v Amsterdamu dělat, můžete najít inspiraci v článku „Eurovíkend v Amsterdamu„. Vybrané letenky rezervujte na stránkách nízkonákladového dopravce Easyjet.com.

Letenky z Prahy do Amterdamu

Varianta za 1465 Kč:

Odlet z Prahy – 20. ledna 2014

Odlet z Amsterdamu – 23. ledna 2014

Varianta za 1481 Kč:

Odlet z Prahy – 23. ledna, 6.,7. února 2014

Odlet z Amsterdamu – 27. ledna, 9. února 2014

Varianta za 1506 Kč:

Odlet z Prahy – 17. ledna 2014

Odlet z Amsterdamu – 20. ledna 2014

Varianta za 1509 Kč:

Odlet z Prahy – 10. ledna 2014

Odlet z Amsterdamu – 13. a 14. ledna 2014

Levné hotely a hostely v Amsterdamu

Náš vyhledávači levného ubytování nabízí více než 920 hotelů, hostelů a penzionů, jejichž cenová nabídka je nejlepší na trhu. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Amsterdamu naleznete ZDE. V termínech, které nabízíme můžete bookovat dvoulůžkové pokoje v Amsterdau Amsterdamu již od ceny 2000 Kč/pokoj/pobyt v 3* hotelu. Doporučujeme např. Remco hotel City West nebo Bastion Deluxe Amsterdam, které mají od návštěvníků vyšší hodnocení (cca 7 a více ze stupnice 1-10). Pokud toužíte po netradičním ubytování, můžete využít botelu Amsterdam (ubytování na ukotvené lodi).

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz