19.1.2022

Norsko - levné letenky do Osla od 460 Kč

Pár dní zpět jsme Vám nabízeli levné letenky z polských Katovic do Osla za cenu od 834 Kč. Dnes pro Vás máme historicky nejnižší cenu letenek do Osla, kterou jsme kdy na našem portálu nabízeli. Zpáteční letenky z polské Wroclavi od letecké společnosti RyanAir zakoupíte již od 460 Kč! Co je v Oslu k vidění? Kromě okolní nádherné severské krajiny je město také bohaté na historické památky, mezi které můžeme řadit hrad  a pevnost Akershus, katedrálu v Oslu nebo kamenný kostel Gamble Aker.

Oslo – průvodce

Pokud ještě nevíte co v Oslu navštívit nebo hledáte užitečné turistické informace o tomto hlavním městu Norska, naleznete je v jednom z našich článků „Oslo – severské žážitky na dosah„.

Letenky do Osla

Varianta za 460 Kč

Termíny odletů:

Odlet z Wroclavi – 16., 23., 26. a 30. listopadu 2013

Odlet z Osla – 19., 21., 26., 28. listopadu 2013 a 3. prosince 2013

Jak do Wroclavi?

Mezi nejlevnější dopravu do Wratislavi patří zřejme autobusová doprava od Polskibus.com. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje okolo 75 zlotých, což je v přepočtu cca 460 Kč. Jízdenky zarezervujete zde. Pokud budete mít ve Wroclavi dostatek času, můžete zhlédnout náš článek o Wroclavi, kde se dozvíte pár tipů na levné ubytování a výlety po okolí.

Hostely a hotely v Oslu

Peněz není nikdy dost, pokud jste student nebo chcete prostě pouze ušetřit za hotel nebo hostel v Oslu, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 100 hotelů, hostelů a penzionů, jejichž cenová nabídka je nejlepší na trhu. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Oslu naleznete ZDE. Příklad: Kvalitní 3* hotel s výborným hodnocením za cenu od 750 Kč/osoba/noc.

hotely v oslu

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz