23.1.2022

Paříž: letenky na prodloužený víkend od 391 Kč

Paříž – město lásky, módy a gurmánů. Pokud i Vy chcete mít nezapomenutelný zážitek z romantických procházek po nábřeží řeky Seiny nebo z malebného výhledu na historickou Paříž, máme pro Vás tip na levné leteky od společnosti Ryanair z Polska.

Levné letenky do Paříže

Odlet z polské Wroclavy do Paříže

Varianta za 391 Kč

Odlet z Wroclavy – 19., 23. a 26. listopadu 2013

Odlet z Paříže – 21., 26. a  28. listopadu 2013

Letenky zarezervujte co nejdříve na webu letecké společnosti Ryanair.com.

Odlet z polského Krakova do Paříže

Varianta za 498 Kč

Odlet z Krakova – 14., 16., 23. a 28. ledna 2014

Odlet z Paříže – 16., 21. a 30. ledna 2014

Letenky zarezervujte co nejdříve na webu letecké společnosti Ryanair.com.

Levné hotely a hostely v Paříži

Levné letenky bychom měli, transfer taktéž není úplně drahý, ale co ubytování? Peněz není nikdy dost, pokud jste student nebo chcete prostě pouze ušetřit za hotel nebo hostel v Paříži, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 2000 hotelů, hostelů a penzionů, jejichž cenová nabídka je nejlepší na trhu. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Paříži naleznete ZDE.

Náš TIP: Pokud vybereme termín odletu z Wroclavy 23. – 26. 11. 2013, bude cena zpátečních letenek 391 Kč. Na tento termín lze zabookovat 3* moderní hotel v centru Paříže již od 5000 Kč/2.os/pobyt. Co se týká transferu do Wroclavy, můžete využít služeb Polskibus.com. Zpáteční jízdenky z Prahy do Wroclavy zakoupíte za 150 zlotých (cca 922 Kč). Suma sumárum 391 Kč letenky + 922 Kč transfer do Wroclawy + 2500 Kč ubytování/os./pobyt + zpáteční doprava z letiště do centra Paříže cca 250 Kč = Váš vysněný prodloužený eurovíkend v Paříži můžete prožít již od 4063 Kč. Ceny eurovíkendů od cestovních kanceláří začínají na „akčních“ 7000 Kč na 3 dny v Paříži, což je poměrně velký cenový rozdíl.

hotely v paříži

Jak se dostat na letiště?

Wratislav

Mezi nejlevnější dopravu do Wratislavy patří zřejme autobusová doprava od Polskibus.com. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje okolo 75 zlotých, což je v přepočtu cca 460 Kč. Jízdenky zarezervujete zde. Pokud budete mít ve Wroclavy dostatek času, můžete zhlédnout náš článek o Wroclavy, kde se dozvíte pár tipů na levné ubytování a výlety po okolí.

Krakov

Z Ostravy lze využít služeb Tigerexpress http://www.tigerexpress.eu/cs/ . Minibus Vás dopraví až na letiště. Během cesty je k dispozici wi-fi a denní tisk. A cena? V případě dopravy z Ostravy do Krakova začínají akční ceny na 295 Kč (základní cena 550 Kč).

Šetřete své peníze, využijte Paris pass!

Jedná se o turistickou kartu, která Vás opravňuje k neomezenému využívání MHD v Paříži, dále Vám umožní zdarma navštívit do 60 nejnavštěvovanějších muzeí, galerií a historických staveb v Paříži (včetně Louveru). Obrovskou výhodou je také to, že nebudete muset u nejvíce navštěvovaných památek stát zbytečně dlouhé fronty. Vlastníci Paris passů mohou tyto řady předejít. Navíc při zakoupení Paris pass vám bude umožněno čerpat slevy v obrovském množství restaurací a podniků v Paříži. K passu také dostanete poměrně obsáhlého průvodce Paříží o cca 120 stranách včetně map a dvoudenní jízdenku na hop-on-hop-off komentovanou projížďku po Paříži. Romanticky zaměřené páry potěší projížďka lodí po Seině zahrnující ochutnávku vín, kterou můžete absolvovat s Paris passem zdarma. Paris pass zakoupíte on-line zde.

Ceny Paris pass:

2 denní Paris pass pro dospělé – 110€

4 denní Paris pass pro dospělé – 160€

6 denní Paris pass pro dospělé – 195€

 

2 denní Paris pass pro teenagery (4-11 let) –  64€

4 denní Paris pass pro teenagery (4-11 let) – 86€

6 denní Paris pass pro teenagery (4-11 let) – 98€

 

2 denní Paris pass pro děti (4-11 let) – 36€

4 denní Paris pass pro děti (4-11 let) – 46€

6 denní Paris pass pro děti (4-11 let) – 58€

 

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz