19.1.2022

Portugalsko - levné letenky do Porta od 694 Kč

Dnes pro Vás máme velmi atraktivní nabídku letenek od společnosti Ryanair.com z německého Norimberku do portugalského Porta, který leží na pobřeží atlantiku. Termínů není mnoho, takže neváhejte a rezervujte letenky co nejdříve.

Letenky do Porta

S odletem z německého Norimberku

Varianta za 694 Kč:

Odlet z Norimberku – 3., 7. a 10. prosince 2013

Odlet z Porta – 7., 10., 14. a 17. prosince 2013

Doprava do Norimberku

Asi nejpohodlnější transfer do Norimberku Vám zajistí autobus StudentAgency, cesta trvá cca 3 hodiny, po cestě máte k dispozici časopisy, zásuvku na notebook a nebo dotykovou obrazovku s filmy. Cena zpátečních jízdenek z Prahy do Norimberku se pohybuje v rozmezí cca 1090 – 1550 Kč (obyčejné jízdné). Pokud jste student a vlastníte ISIC kartu, lze tuto trasu absolvovat ještě levněji. Bližší informace o odjezdech autobusů naleznete na stránkách dopravce ZDE.

Transfer z letiště do Porta

Taxíkem – cesta z letiště do centra města stojí cca 20 – 30€. (Letiště je vzdálené cca 11 km od Porta)

Metrem –  asi nejrychlejší a nejpohodlnější forma dopravy. Fialovou linkou metra dojedete až do centra Porta.

Autobusem – Jízdenky rezervujte dle svého termínu odletu zde http://www.goinporto.com/

Hotely a hostely v Portu

Peněz není nikdy dost, pokud jste student nebo chcete prostě pouze ušetřit za hotel v Portu, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 230 hotelů, hostelů a penzionů. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Portu naleznete ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz