18.10.2021

Předvánoční nákupy v Londýně: letenky od 833 Kč

Stále si lámete hlavu kde nakoupit dárky na Vánoce? V tom případě by Vás mohla zajímat nabídka letecké společnosti Ryanair, která nabízí zpáteční letenky z Ostravy do Londýna již od 833 Kč! Kromě značkového oblečení a elektroniky za výborné ceny nabízí Londýn samozřejmě nepřeberné množství dalších možností jak využít čas mezi nákupy. Více informací o Londýně naleznete v článku „Londýn: průvodce, památky a levné ubytování.

Letenky z Ostravy do Londýna

Varianta za 833 Kč:

Odlet z Ostravy – 3. a 5. 12. 2013

Návrat z Londýna – 5. a 7. 12 2013

londýn hotely

Levné hotely a hostely v Londýně

Peněz není nikdy dost, pokud jste student nebo chcete prostě pouze ušetřit za hotel nebo hostel v Londýně, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 2100 hotelů, hostelů a penzionů, jejichž cenová nabídka je nejlepší na trhu. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Londýně naleznete ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz