16.1.2022

Recenze ubytování: H-resort Beskydy

H-resort se nachází v Beskydech v obci Kunčice pod Ondřejníkem a hotel, který je součástí areálu nabízí jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje. Přímo v hotelu  se nachází restaurace s vyhlídkovou terasou, dětská herna a sauna. Areál nabízí i další ubytování, a to v bungalovech a srubech. Bungalovy jsou čtyřlůžkové, sruby jsou šestilůžkové.
Dále se v areálu nachází venkovní bazén se slanou vodou, multifunkční hřiště, mini zoo, půjčovna kol a parkoviště.
Kvalita ubytování = jelikož jsme pobývali v bungalovu, mohu jen a jen doporučit. Vše nové, vybavené ledničkou s mrazákem, televizí a sporákem. Koupelna prostorná s toaletou a sprchovým koutem. Do bungalovu se vejdou 4 osoby, ale každá z postelí má extra přistýlku. Je tedy možné ubytovat více osob. Nevýhodou je, že internetové připojení v bungalovu není dostupné, takže ten kdo potřebuje pracovat, nemůže. Další nevýhodou je, že jsme po pobytu museli hradit elektřinu, která v zimních měsících může dosáhnout celkem vysoké částky.  
Strava = výborná, chutná. Hotel nabízí ve své hotelové restauraci hovězí maso ze své bio farmy. Snídaně – obložený talíř – sýr, máslo, šunka, marmeláda, med atd, káva a nebo čaj, pomerančový džus, voda s citronem, mléko. K večeři se vždy podává polévka a hlavní chod. V našem případě jsme měli vynikající zelnou polevku a stroganov s rýží či hranolky na výběr.
Poměr kvalita vs.cena  = vzhledem k tomu, že jsme v bungalovu pobývali v zimních měsících, cena se může prodražit. Vzhledem k ceně, doporučuju navštívit areál v létě, kdy je otevřená i místní mini zoo a otevřený venkovní bazén.
Kvalita servisu = výborná. Recepční na požádání nám půjčila boby, komunikativní, přátelská, vše pěkně vysvětlila. Čísnice také velice příjemná, ochotná
Zábava = mini zoo (v létě), půjčovna kol, plavecký bazén, dětské hřiště, dětský koutek v restauraci, možnost si zahrát stolní tennis
Check in = po 15. hodině, check out = do 10ti hodin
Hotel je dostupný jak vlakem = zastávka: Kunčice pod Ondřejníkem a dále po žluté stezce cca 40 minut pěšky a nebo autobusem z Frenštátu pod Radhoštěm. Autem ze silnice číslo 483
Zdroj (foto v úvodu): hresort.cz
Autor textu a fotografií (v galerii): Katka H.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz