19.1.2022

Recenze ubytování: Hotel Žalý, Benecko

Benecko je známé svým skiareálem, které se nachází v nadmořské výšce okolo 900 m.n.m. Tato oblast je vhodná především pro rodiny s dětmi. Naleznete zde svahy nejen pro začátečníky, ale i mírně pokročilé lyžaře.
Pokud se ubytujete v této lokalitě, můžete podniknout výstup k rozhledně Žalý. Rozhledna Žalý je jedinou kamennou rozhlednou v Krkonoší a nachází se v nadmořské výšce 1019 m.n.m. Rozhlednu nechal v roce 1890 postavit hrabě Harach. Výhled do okolí stojí za to.
Kvalita ubytování = na vyžádání recepční poskytla větší pokoj. Nevýhodou je, že výhled je do lesa a ne do údolí. Hotel Žalý je nejvýše položený hotel na Benecku (960 m.n.m). Pokoje jsou  vybaveny televizí a ledničkou a vlastním sociálním zařízením. Sprchový kout dle některých klientů příliš malý. Hotel byl celkově čistý. Parkovacích míst je dostatek.
Strava = K večeři je výběr (alespoň v letní sezóně) ze dvou jídel. Snídaně je formou bufetu. Pozor neservíruje se žádná zelenina, ani ovoce. Výjimkou byl vodní meloun. Káva, čaj a mléko je standardem. Limonádu doporučujeme nebrat.
Poměr kvalita vs.cena = cena za osobu za noc s polopenzí je 550Kč. Celkem přijatelná cena.
Kvalita servisu = příjemný personál. Cena odpovídala kvalitě. výhodou je, že tento hotel lze uhradit kartou benefity.cz. Stačí poskytnou jen číslo a PIN ke kartě a ochotná recepční se o vše postará.
Zábava = především pro děti. Hotel nabízí venku pískoviště pro děti, houpačky, atd. Velice příjemné je využít i děckou herničku zvláště při nepříznivém počasí. Hernička je celkem velká a vybavená dětskou trampolínou, klouzačkou s balónky, plyšákami, autíčky, atd.
Autor recenze: Katka H.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz