16.1.2022

Recenze ubytování: Qubus hotel Bielsko-Biala

Celkové hodnocení

4.8

Kvalita ubytování

Strava

Poměr kvalita vs. cena

Kvalita servisu

Zábava

Recenze ubytování: Qubus hotel Bielsko-Biala Reviewed by on . Rating: 5
Kvalita ubytování = čtyřhvězdičkový hotel s ledničkou, televizí, satelitem, internetovým připojením. Hotel čistý a moderní. Koupelna s vanou a fénem. Matrace vysoká, závěsy kvalitní, takže nepropustí venkovní světlo. Úložný prostor v hotelu = šatní skříň.
Strava = snídaně formou bufetu. Výběr odpovídá 4* hotelu. V nabídce ovoce – melouny, ananas, jahody, zelenina – červená, zelená a žlutá paprika, okurka, rajče, sladké pečivo, několik druhů chleba, sýry. Piti – kafe, čas, ovocné džusy, v nabídce byly dále párky, míchaná vejce, slanina.
Poměr kvalita vs.cena = hotel je součástí řetězce Qubus hotelů v Polsku. Za přespání lze získat určitý počet bodů a ty později vyměnit za noc zdarma, jako to bylo v našem případě.
Kvalita servisu = výborná. Recepční ochotná, servírka příjemná. Personál mluví velice dobře anglicky.
Zábava = v hotelu chybí bazén. V jiných Qubus hotelech je bazén v nabídce. Město Bialsko Biala je zajímavé město, které stojí vidět nejen za denního světla.
Ve městě je několik míst, kde se dá dobře najíst a napít. Recenze lze nalézt na Tripadvisoru. Doporučujeme vyzkoušet místní Burgrárnu = MR HAMBURGER, kde se za celkem přijatelné peníze dají koupit skvělé hamburgery s čerstvými ingrediencemi. Adresa: 11 Listopada 57. Interiér tvoří stoly a lavice z euro palet.
Seznam všech Qubus hotelů najdete na webové stránce: http://www.qubushotel.com/. Doporučujeme se registrovat v Q-Clubu a sbírat body. Nasbírané body lze vyměnit za noc zdarma se snídaní v jakémkoliv Qubus hotelu. Hotel můžete také rezervovat přes rezervační portál na našem webu.
Autor recenze: Katka H.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz