23.1.2022

Sardinie - Alghero, akční letenky již od 765 Kč !

Zpáteční letenky z Bratislavy na Sardinii za 765 Kč? Ano, myslíme to vážně. Letenky jsou k zakoupení u letecké společnosti Ryanair. Na prozkoumání nádherného ostrova máte skoro 8 dní, což je dostatečně dlouhá doba. Co je jinak v Algheru k vidění? Například gotický kostel San Francesco ze 16. století, který je symbolem Alghera, nebo Palazzo d’Albis taktéž ze 16. století nebo Katedrálu Svaté Marie. A nebojte, v Algheru i v Listopadu určitě nezmrznete, teploty se pohybují okolo příjemných 19°C.

Jak se dostat do Bratislavy

Pokud jste z Prahy, asi bych zvolil trasu na trasu Praha-Bratislava autobusy StudentAgecy, ty Vás do Blavy dovezou již od 260 Kč, pokud vlastníte studnetskou kartu ISIC nebo autobusy Eurolines. Jednosměrná jízdenka se dá koupit v promoakci od 250 Kč (základní cena je 350 Kč). Cestující z Brna mají jízdenky ještě levnější, trasa Brno-Bratislava se dá se StudentAgency zvládnout již od 170 Kč.

Termíny odletů

Varianta za 765 Kč

Z Bratislavy: 21. 11. 2013

Z Alghera:  28. 11. 2013

 

Varianta za 1134 Kč

Z Bratislavy: 21. 11. a 5. 12. 2013

Z Alghera: 24. 11. a 12. 12. 2013

Levné hotely a hostely na Sardinii v Algheru

Když ušetříte na letenkách, neutrácejte zbytečně peníze za drahé ubytování. Navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Naleznete v něm více než 221 hotelů, hostelů a penzionů v Algheru. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku hotelů v Algheru naleznete ZDE, zbytek hotelů na Sardinii jsme pro Váš připravili na tomto odkazu. Pro představu, 4* hotel je k dispozici již od 1200 Kč/dvoulůžkový pokoj/noc.

hotely alghero

 

V případě, že Vám nevyhovuje nalezený termín letenek nebo cena ubytování, kontaktujte nás na email info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jiný vhodný termín a nalézt ještě lepší variantu ubytování.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz