29.9.2021

Silvestr v Miláně - zpáteční letenky od 2207 Kč

Díky ohlasu čtenářů na náš e-mail pokračujeme ve zveřejňování aktuálních cen silvestrovských letenek do oblíbených evropských měst, dalším na řadě je italský Milán. Pokud Vás již omrzel silvestr strávený u televizních estrád, užijte si jej pořádně v ulicích Milána.V historii našeho portálu jsme sice nabízeli i levnější letenky do Milána, nicméně s blížímcím se Silvestrem je potřeba počítat také s postupně se zvyšující cenou. Pokud se chystáte do Milána, možná Vás potěší článek „Miláno – za nákupy, fotbalem i památkami !„, kde naleznete informace o MHD, památkách a dalších zajímavých míst, která lze v Miláně navštívit.

Letenky do Milána

S odletem z polské Wroclavy

Varianta za 2207 Kč od Ryanair.com:

Odlet z Wroclavy – 30. 12. 2013

Návrat z Milána – 3.1. 2014

S odletem z Prahy

Varianta za 2669 Kč od Easyjet.com:

Odlet z Prahy – 30. 12. 2013 v 12:30

Návrat z Milána – 2. 1. 2014

 

Varianta za 2875 Kč od Easyjet.com:

Odlet z Prahy – 30. 12. 2013 v 21:25

Návrat z Milána – 3. 1. 2014

 

Varianta 2910 Kč od od Easyjet.com:

Odlet z Prahy – 30. 12. 2013 v 12:30

Návrat z Milána – 3. 1. 2014

 

S odletem z Bratislavy

Varianta za 2875 Kč od Ryanair.com:

Odlet z Bratislavy – 30. 12. 2013

Návrat z Milána – 3.1. 2014

 

Ubytování na Silvestr v Milánu

Asi je zbytečné připomínat, že ubytování na Silvestr je dražší, než v jiných sezónních termínech. Toto však neplatí pro všechny případy. Pokud chcete ušetřit za hotel v Milánu, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 500 hotelů, hostelů a penzionů. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Milánu naleznete ZDE.

milan hotely

Jak se dostat na letiště?

Wratislaw:

Mezi nejlevnější dopravu do Wratislavy patří zřejme autobusová doprava od Polskibus.com. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje okolo 75 zlotých, což je v přepočtu cca 460 Kč. Jízdenky zarezervujete zde. Pokud budete mít ve Wroclavy dostatek času, můžete zhlédnout náš článek o Wroclavy, kde se dozvíte pár tipů na levné ubytování a výlety po okolí.

Bratislava:

Pokud jste z Prahy, asi bych zvolil trasu na trasu Praha-Bratislava autobusy StudentAgecy, ty Vás do Blavy dovezou již od 260 Kč, pokud vlastníte studentskou kartu ISIC nebo autobusy Eurolines. Jednosměrná jízdenka se dá koupit v promoakci od 250 Kč (základní cena je 350 Kč). Cestující z Brna mají jízdenky ještě levnější, trasa Brno-Bratislava se dá se StudentAgency zvládnout již od 170 Kč.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz