23.1.2022

Španělsko - levné letenky do Alicante od 412 Kč

Alicante – přístavní španělské město, které je velmi oblíbeno mezi turisty hlavně díky plážím a nádherným promenádám, které se táhnou podél pobřeží. Krásy Alicante si můžete prohlédnout na časosběrném videu umístěném níže. Letenky s odletem z Norimberku za příjemnou cenu od 412 Kč nabízí nízkonákladová letecká společnost Ryanair. 

Letenky do Alicante

Odlet z německého Norimberku

Varianta za 412 Kč:

Odlet z Norimberku – 25. listopadu 2013

Odlet z Alicante – 29. listopadu 2013

Varianta za 670 Kč:

Odlet z Norimberku – 10., 13. a 17.ledna 2014

Odlet z Alicante -17. a 20. ledna 2014

Doprava do Norimberku

Asi nejpohodlnější transfer do Norimberku Vám zajistí autobus StudentAgency, cesta trvá cca 3 hodiny, po cestě máte k dispozici časopisy, zásuvku na notebook a nebo dotykovou obrazovku s filmy. Cena zpátečních jízdenek z Prahy do Norimberku se pohybuje v rozmezí cca 1090 – 1550 Kč (obyčejné jízdné). Pokud jste student a vlastníte ISIC kartu, lze tuto trasu absolvovat ještě levněji. Bližší informace o odjezdech autobusů naleznete na stránkách dopravce ZDE.

Ubytování v Alicante

Peněz není nikdy dost, pokud jste student nebo chcete prostě pouze ušetřit za hotel nebo hostel v Alicante, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 78 hotelů, hostelů a penzionů, jejichž cenová nabídka je nejlepší na trhu. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Alicante naleznete ZDE.

alicante hotely

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz