23.1.2022

Tenisový Turnaj mistrů v Londýně 2013

Hlavní město Británie – Londýn, bude hostit v termínu 4. – 11. listopadu 2013 slavný Tenisový turnaj mistrů. Utká se v něm nejlepších 10 tenistů z tenisového žebříčku mužů, mezi nimi nebude chybět ani český reprezentant Tomáš Berdych. Kromě Tomáše by se na turnaji měli představit například hvězdy jako Djokovič, Murray, Nadal, Federer a další.

Vstupenky na Turnaj mistrů v Londýně 2013

Vstupenky můžete zakoupit přímo na pořadatelském webu: http://www.atpworldtour.com/Finals/Tickets/2013-Tickets.aspx?aff=ATP_WEB_ATPEN_TICKETS

nebo na českém webu: http://www.worldticketshop.cz/tenis/vstupenky_finale_atp_masters

Pro zakoupení vstupenek je nutné pouze den, čas zápasu, místa k sezení a počet vstupenek. Platit je možné kartou nebo přes elektronickou peněženku PayPal.

Ceny vstupenek jsou velmi rozdílné, odvíjí se od atraktivity zápasů, zatímco nejlevnější vstupenky (v nejvyšších patrech O2 areny) na skupinové mače koupíte od 10 £, zájemci o finále musí šáhnout hlouběji do kapsy. Vstupenky na pondělní finálový zápas začínají na 75 £, naopak nejdražší lístky stojí 2999 £ K vstupenkám je však nutné připočítat rezervační poplatek cca 11 liber a dopravu do ČR cca 15 liber. Nákup vstupenek nenechávejte na poslední chvíli, již teď jsou některé zápasy skoro vyprodány.

O2 aréna v Londýně

Jedná se o víceúčelovou moderní halu, která se nachází na londýnském poloostrově Greenwich. Kapacita diváků je zhruba 23 000. Kromě tenisového turnaje mistrů, který se zde koná již po několikáte, aréna každoročně hostí obrovské množství sportovních akcí a koncertů nějvětších hvězd showbyznysu. Program akcí a koncertů naleznete zde: http://www.theo2.co.uk/.

Levné ubytování a hotely v Londýně

Pokud hledáte nejlevnější hotely a ubytování v Londýně, navštivte náš hotelový porovnávač. Ten nabízí více než 2100 hotelů, hostelů a penzionů. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od O2 arény, památek v Londýně a zajímavých míst nebo lze porovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Londýně naleznete ZDE.

MHD v Londýně

Pro cestování po Londýně využijte Oyster card. Ta funguje podobně jako platební karta, kterou si nabijete určitým obnosem, pomocí kterého platíte za využívání MHD. Částka se odečte vždy při přiložení Oyster card ke čtečce. Použití karty můžete vidět na videu, které je umístěno níže. Co se týká limitu, který můžete za den projezdit, deklaruje web dopravce maximální částku 8,30 Liber za den, vyšší částku nelze utratit. Pokud tedy utratíte celý limit 8,30 liber, další částky za jízdenky Vám nebudou účtovány.

Trasy londýnského MHD, kterým se dostanete k O2 aréně naleznete jsou vidění zde: http://www.theo2.co.uk/images/PDF/misc/getting-there-map.pdf

Interaktivní mapa londýnského MHD k vidění zde: http://www.tfl.gov.uk/tfl/livetravelnews/realtime/tube/default.html

Levné letenky do Londýna

Nejlevnější letenky do Londýna z ČR nabízejí především nízkonákladové letecké společnosti Wizzair a RyanAir. V době, kdy byl tento článek publikován, bylo možné zakoupit zpáteční letenky do Londýna od společnosti RyanAir již od 1333 Kč s odletem z Ostravy. Z Brna činila cena cca o 100 Kč více. Pokud se rozhodnete vydat se na turnaj, doporučujeme zabookovat letenky co nejdříve, ceny letenek budou postupně vzrůstat.

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz