19.1.2022

Ukrajina - levné letenky do Kyjeva od 1191 Kč

Toužíte po návštěvě Ukrajiny a nechcete se vydat na zbytečně zdlouhavou cestu autem nebo autobusem? V tom případě pro Vás máme lákavou nabídku levných letenek od společnosti WizzAir, která nabízí zpáteční letenky do hlavního města Ukrajiny – Kyjeva od 1191 Kč s odletem z polských Katovic. Termíny jsou až na říjen roku 2014, takže máte dostatečný část naplánovat svoji cestu po Ukrajině do detailů. Mezi jednotlivými odlety je rozmezí 8 dnů, což Vám dává možnost navštívit různé kouty Ukrajiny. Myslím, že toto bude lákavá nabídka hlavně pro ty, kteří zvažují navštívit pozůstatky města Pripyať, poblíž jaderné elektrárny Černobyl, které je zvláště na podzim velmi tajemné. A co navštívit v samotném Kyjevě? Za návštěvu určitě stojí katedrála Sv. Sofie, katedrála Sv. Michaela, nebo Muzeum Černobylu s expozicí vynované největší jaderné katastrofě v historii.

Letenky zarezervujte na webu dopravce http://wizzair.com/.

Jak se dostat do Katovic

Z Ostravy lze využít služeb Tigerexpress http://www.tigerexpress.eu/cs/ . Minibus Vás dopraví až na letiště. Během cesty je k dispozici wi-fi a denní tisk. A cena? Při využití akční ceny 220 Kč (základní cena 460 Kč).

Termíny odletů

Varianta za 1911 Kč

Z Katovic: 15., 17. a 19. října 2014

Z Kyjeva: 19., 20., 22. a 24. října 2014

Levné hotely a hostely v Kyjevě

Když ušetříte na letenkách, neutrácejte zbytečně peníze za drahé ubytování. Navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Naleznete v něm více než 488 hotelů, hostelů a penzionů v Kyjevě. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku hotelů v Kyjevě naleznete ZDE. Vzheldem k tomu, že pro našince je Ukrajina poměrně levnější záležitostí na cestování, nejsou ceny ubytování nikterak předražené. Pro představu, 4* hotel je k dispozici již od 700 Kč/dvoulůžkový pokoj/noc.

hotely v kyjevě

MHD v Kyjevě

Interaktivní mapu MHD v Kyjevě, kde si můžete naplánovat cestu, naleznete ZDE.

Z letiště se dostanete do centra Kyjevu trojejbusem č. 22, ten Vás odveze i např. k hlavnímu vlakovému nádraží. Trolejbus vyjíždí od terminálů 1 a 2.

Ceny jízdenek městské hromadné dopravy v Kyjevě jsou opravdu nízké. Jízdenka na autobus a trolejbus cca 1,5 hřiven, jízdenka na metro cca 1,7 hřiven.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz