29.9.2021

Umíte si představit dovolenou s Wi-Fi psy?

Každý si to asi umí živě představit, vyberete si vysněnou dovolenou, krásné pláže, prostředí, vše je dokonalé, až na jednu věc. V hotelu, ani jeho okolí není žádné připojení k internetu! Nastává chvíle zděšení:“Jak budu vyřizovat e-maily, na které jsem doma zapomněl odpovědět? Jak se dostanu na Skype, abych zavolal svým blízkým?“ Ještě horší situaci však zažívají teenageři, kteří si nedokáží představit týden bez návštěvy Facebooku, Twitteru nebo jiných populárních sociálních sítí, či sdílení svých pořízených fotografií na Instagramu. Stejný, nebo podobný problém s internetem dnes a denně na své dovolené řeší tisíce turistů. Dlouhé chvíle tak stráví hledáním Wi-fi signálu, nebo jiného typu připojení na internet. Pro tuto situaci však našel řešení podnikavý José, který se právě snaží zbohatnout na klientech, kteří prahnou po Wi-Fi všude po světě.

Nejbizarnější firma tohoto léta? Jednoznačně Josého Wi-Fi Dogs, tedy Wi-fi psi. Podle Josého je možné psa – nejlepšího přítele člověka – vycvičit tak, aby dokázal najít signál Wi-Fi. Pes Wi-Fi vyčmuchá a dovede internetu chtivého jedince, který je právě na dovolené, přímo ke zdroji bezdrátového internetu.

S pomocí kolegy Santiaga, manželky Rosy a několika psů s dosti nepředvídatelným chováním se tak Josému možná podaří způsobit v cestovním ruchu skutečnou revoluci. Jisté to však není. T-Mobile se nechal inspirovat nejrůznějšími bizarními kousky, které lidé provádějí, jen aby se v zahraničí dostali k bezplatnému Wi- Fi připojení. Letní kampaň vtipně všem cestovatelům připomíná, že dovolená by se neměla trávit hledáním Wi-Fi, ale zážitků.

Komerční sdělení

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz