19.1.2022

Zpáteční letenky do Stockholmu - Švédsko, od 502 Kč!

Vyzkoušejte si pravou severskou zimu ve Stockholmu díky levným letenkám od společnosti Wizzair z Katovic a které začínají již na 502 Kč. Letenky zakoupíte na webu společnosti Wizzair.

Termíny odletů

Odlet z Katovic: 29. 11. 2013

Odlet ze Stockholmu: 2. 12. 2013

Odlet z Krakova: 9., 12., 14., 16., 28., listopadu a 3. prosince

Odlet ze Stockholmu: 12., 17., 19. listopadu a 1., 7. prosince

Levné hostely a hotely ve Stockolmu

 Vzhledem k tomu, že Švédsko nepatří pro české turisty mezi nejlevnější navštěvované destinace, je překvapivé, že ubytování se dá sehnat poměrně za nízké peníze, již od 500 Kč/noc. Samozřejmě za tuto částku nelze počítat s ubytováním v tříhvězdičkovém hotelu. Ceny od 500 Kč jsou za ubytování v hostelu,  tzn. v pokoji se budou nacházet další lidé. Pokud se uskromníte, lze mít ubytování opravdu za hubičku. Zvláště, pokud jedete s velkou partou, můžete zabrat pokoj pouze pro sebe. Toaleta a sprcha bývá většinou v hostelech společná pro více pokojů. Další možností jsou hotely, cena je poměrně vyšší, ale nemusíte se dělit s nikým o své soukromí. Cena hotelů ve Stockholmu začíná na 900 Kč/noc.

hotely stockholm

Doprava na letiště do Krakova a Katovic

Z Ostravy lze využít služeb Tigerexpress http://www.tigerexpress.eu/cs/ . Minibus Vás dopraví až na letiště. Během cesty je k dispozici wi-fi a denní tisk. A cena? V případě dopravy z Ostravy do Krakova začínají akční ceny na 295 Kč (základní cena 550 Kč), při cestě do Katovic 220 Kč (základní cena 460 Kč).

Transfer z letiště do Stockholmu

Doprava z/na letiště Arlanda Plná cena (SEK) Zvýhodněná cena (SEK)
ABC zónová jízdenka,zahrnuje dodatečný poplatek 125 110
Dodatečný poplatek 75 0*

 

MHD ve Stockholmu

Plánek MHD a metra naleznete ZDE v souboru také najdete informace o platbách za jízdenky a zónách. Zastávka u Globe arény se jmenuje příznačně – Globe. Níže naleznete tabulku cen jízdenek MHD ve Stockholmu. Ceny jsou ve švédských korunách. Více informací (v angličtině) ZDE.

Dlouhodobé jízdné Plná cena (SEK) Zvýhodněná cena (SEK)
24 hodin 115 70
72 hodin 230 140
7 dní 300 180
Jízdenky z automatů Plná cena (SEK) Zvýhodněná cena (SEK)
1 zóna 36 20
2 zóny 54 30
3 zóny 72 40

V případě, že Vám nevyhovuje nalezený termín letenek nebo cena ubytování, kontaktujte nás na email info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jiný vhodný termín a nalézt ještě lepší variantu ubytování.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz