18.10.2021

Červencová Paříž: letenky od 2325 Kč

Včera jsme Vám nabídli červencové letenky do Říma a dnes budeme v nastoleném duchu červencových termínů pokračovat. Konkrétně se nabízí možnost strávit pěkných pár slunných dní v Paříži. Letecká společnost Transavia nabízí tyto letenky z pražského letiště Václava Havla do Paříže – Orly od 2325 Kč.

Letenky z Prahy do Paříže (od 2325 Kč)

Odlet z Prahy – 17. a 18. července 2014

Návrat z Paříže – 24. července 2014

Letenky rezervujte na webu dopravce Transavia.

praha - parizLevné ubytování v Paříži

Ubytování v Paříži je k dispozici již od zhruba 500 Kč/noc. Mezi nejlevnější ubytování se řadí nabídky hostelů, kde se ale musí počítat s určitou ztrátou soukromí (až 10 lidí v jednom pokoji). Pro Vás, kteří mají rádi větší komfort, doporučujeme vybrat si některý z 2700 hotelů v Paříži. Nabídku ubytování si můžete filtrovat dle svých požadavků na pravé straně hotelového vyhledávače.

Šetřete své peníze, využijte Paris pass!

Jedná se o turistickou kartu, která Vás opravňuje k neomezenému využívání MHD v Paříži, dále Vám umožní zdarma navštívit do 60 nejnavštěvovanějších muzeí, galerií a historických staveb v Paříži (včetně Louveru). Obrovskou výhodou je také to, že nebudete muset u nejvíce navštěvovaných památek stát zbytečně dlouhé fronty. Vlastníci Paris passů mohou tyto řady předejít. Navíc při zakoupení Paris pass vám bude umožněno čerpat slevy v obrovském množství restaurací a podniků v Paříži. K passu také dostanete poměrně obsáhlého průvodce Paříží o cca 120 stranách včetně map a dvoudenní jízdenku na hop-on-hop-off komentovanou projížďku po Paříži. Romanticky zaměřené páry potěší projížďka lodí po Seině zahrnující ochutnávku vín, kterou můžete absolvovat s Paris passem zdarma. Paris pass zakoupíte on-line zde.

Ceny Paris passu:

2 denní Paris pass pro dospělé – 110€

4 denní Paris pass pro dospělé – 160€

6 denní Paris pass pro dospělé – 195€

2 denní Paris pass pro teenagery (4-11 let) –  64€

4 denní Paris pass pro teenagery (4-11 let) – 86€

6 denní Paris pass pro teenagery (4-11 let) – 98€

2 denní Paris pass pro děti (4-11 let) – 36€

4 denní Paris pass pro děti (4-11 let) – 46€

6 denní Paris pass pro děti (4-11 let) – 58€

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz