19.9.2021

Cestovatelské středy: Leoš Šimánek a Dan Bárta nejen o Novém Zélandě

Besedy s názvem Cestovatelské středy se blíží do svého závěru. Od ledna se mohli návštěvnící setkat s celou řadou známých osobností české kultury a cestování. Pokud jste zatím nenavštívili některou z těchto akcí, máte poslední možnost již zítra (28. 5. 2014) v budově Národního muzea. Přednášejícím bude známý cestovatel Leoš Šimánek a zpěvák Dan Bárta.

Tématem bude přednášky bude cestování po Novém Zélandu, na kterém strávil Leoš Šimánek se svojí rodinou celkem několik měsíců, Těšit se můžete na bohatou panoramatickou live-diashow, zachycující putování Aotearoa, která bude promítána na sedmi projektorech.

Místo konání: Nová budova Národního muzea, Vinohradská 1, Praha
Vstupné: 190 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě

Autor fotografií: Leoš Šimánek

 

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz