18.10.2021

Eurovíkend v Amsterdamu: Zpáteční letenky od 1845 Kč

Celkem pět nezapomenutelných dní můžete strávit ve městě proslaveném Cofee shopy, červenou uličkou nebo nádhernými vodními kanály. Letenky do Amsterdamu má letecká společnost Easyjet v nabídce od 1845 Kč v termínu od 14. do 18 června. Pokud k této částce přičteme ubytování v jednom z velmi kvalitních tříhvězdičkových hotelů v Amsterdamu, které začíná na hranici 5500 Kč/2 os./pobyt včetně snídaně, eurovíkend v Amsterdamu si můžete užít již od 4595 Kč! Informace o levném ubytování v Amsterdamu naleznete níže.

V tuto dobu není ani horko, ani zima, což je to pravé počasí pro náročné cestovatele, kteří chtějí stihnout navštívit co nejvíce míst a památek. Pokud letíte do Amsterdamu poprvé a nevíte co zde dělat, můžete se inspirovat článkem  „Eurovíkend v Amsterdamu„. Vybrané letenky rezervujte na stránkách nízkonákladového dopravce Easyjet.com.

Letenky z Prahy do Amterdamu

Varianta za 1845 Kč:

Odlet z Prahy – 14. června 2014

Odlet z Amsterdamu – 18. června 2014

Levné hotely a hostely v Amsterdamu

V Amstredamu se nachází zhruba necelá tisícovka hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Mezi nejlevnější patří především hostely a nižší kategorie hotelů. Pro termín 14. – 18. 6. 2014 je možné najít ubytování pro 2 osoby od cca 4500 Kč/pobyt (2250 Kč/os./5 dní) v hostelu. Dražší, ale samozřejmě komfortnější 3* jsou v nabídce od 5500 Kč, což již stojí za zvážení. Přesné ceny ubytování v Amsterdamu si ověřte v hotelovém srovnávači, který srovnává nabídky většiny hotelových řetězců, které působí v Amsterdamu. Nabízí tedy nejlevnější ubytování a také různé akční ceny. Např. ubytování v luxusním 3* hotelu Hem Hotel Amsterdam od 6700 Kč/2 os./pobyt.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz