18.10.2021

Island: Zpáteční letenky z Brna od 4031 Kč!

Je to již nějaký ten pátek, co jsme zveřejnili na portálu Chcitam.cz levné letenky na Island. Dnes potešíme především obyvatele Moravy, na Island totiž můžete letět z Brna v termínů od 13. – 19. května 2014. Celkem na Islandu strávíte 5 dní. Za těchto pár dní určitě nestihnete Island procestovat křížem krážem, ale je to dost času na návštěvu nejzajímavších míst kolem Reykjavíku a jeho okolí. Seznam míst a památek na Islandu, která by Vám neměla uniknout, jsme dali dohromady v článku „Island – ledový sen mnoha cestovatelů„.

Při této cestě máte také možnost při osmnáctihodinovém mezipřistání navštívit Londýn a jeho památky. Pokud nebudete chtít nocovat v jednom z terminálů, vyzkoušejte hotel poblíž Stansted.

Níže uvedené ceny jsou uvedené ceny platí pro členy WizzAir discount clubu, kteří získají díky tomuto členství slevu na letenky. Více informací o členství v discount clubu naleznete níže v článku.

Levné letenky z Brna do Reykjavíku od 4031 Kč

Odlet z Brna – 13. května 2014

Návrat z Reykjavíku – 19. května 2014 (přílet 20. května 2014)

Postup k zakoupení letenky ČR -> Island

1) Zarezervujte letenku na Wizzair.com Brno -> Londýn Luton (odlet 13. května 2014 v 11:45)

2) Zerezervujte letenku na Easyjet.com Londýn Luton -> Reykjavík (Odlet 14. května 2014 v 7:35)

 

Postup k zakoupení letneky Island -> ČR

1) Zerezervujte letenku na Easyjet.com Reykjavík -> Londýn Luton (odlet 19. května 2014 v 10:20)

2) Zerezervujte letenku na Wizzair.com Londýn Luton -> Brno (odlet 20. května 2014 v 8:05)

pozn. cena platí pro členy WizzAir discount Clubu.

letenky reykjavík

Ubytování v Reykjavíku

Hotely a hostely na Islandu nepatří zrovna k tomu levnějšímu, proto využijte nabídky akčních cen hotelů a hostelů na našem hotelovém srovnávači. Ušetříte tak až desítky procent oproti původní ceně. Samotné ubytování si můžete vyfiltrovat dle Vašich kritérií a cen.

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz