18.10.2021

Istanbul: Zpáteční letenky z Budapešti od 1297 Kč (715 KČ WDC)

Máme pro Vás úžasnou pecku. Wizzair nabízí zpáteční letenky z Budapešti do Istanbulu za 1297 Kč (715 Kč pro členy Wizzair discnout clubu). Pokud chcete okusit i Vy atmosféru tohoto famózního města, neváhejte ani minutu!

Pokud nevíte, co v Istanbulu navštívit, mrkněte na náš článek „Eurovíkend v Istanbulu – srdci Orientu„.

V případě, že budete chtít strávit pár dní v Budapešti, tak pro Vás máme také inspiraci v podobě článku „“, kde se dozvíte co zajímavého lze v Budapešti vidět.

Ubytování v Budapešti naleznete v našem hotelovém srovnávači.

Do hlavního města Maďarska se dostanete nejlépe autobusem z Brna se Student Agency, jednosměrná jízdenka pro dospělého se pohybuje okolo 350 Kč. Pro studenty však SA nabízí také slevy.

budapest letenky

Letenky z Prahy do Istanbulu

Odlet z Budapešti  – 9.; 16. a 23. března 2015

Návrat z Istanbulu – 13.; 21. a 28. března 2015

Letenky rezervujte na webu dopravce wizzair.com

Levné hotely v Istanbulu

Pro podrobnou cenu k tomuto termínu se podívejte na náš hotelový srovnávač hotely.chcitam.cz, kde naleznete nejlvnější ubytování v Istanbulu za bezkonkurenční ceny. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat dle vlastních kritérií, tedy vzdálenosti od centra, letiště, ceny, kvality ubytování atp.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Freeimages.com

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz