19.9.2021

Letenky do Barcelony s návštěvou Milána od 2706 Kč

Dnes pro Vás máme nabídku letenek z Prahy do Barcelony od Easyjetu za cenu 2706 Kč, což není moc akční cena, nicméně při tomto letu je mezipřistání v Miláně, kde máte na přestup více než 5 hodin při cestě tam a 9 hodin času při cestě zpátky. Čekání nemá nikdo rád, ale poměrně velký časový prostor se dá využít například na poznávání italského města módy. Co je v Miláně k vidění se dočtete v článku „Miláno – za nákupy, fotbalem i památkami!.“ Vašim hlavním cílem cesty však bude Barcelona, ta je prozměnu popsána v článku „Barcelona: průvodce městem gaudího„.

Z Prahy doletíte na letiště Milán Malpensa, který je vzdálen necelých 50 km od Milána. Letiště je s městem propojeno buď železnicí s dobou jízdy cca 50 minut (10 €), nebo autobusem s dobou jízdy cca hodinu(cena kolem 8€). I přesto Vám zůstane prostor na prohlídku města zvláště při zpáteční ceste z Barcelony.

Letenky do Barcelony přes Milán

Varianta za 2706 Kč:

Odlet z Prahy: 7. června 2014 (mezipřistání v Miláně – 5 hod. 20 min. na přestup)

Odlet z Barcelony: 11. června 2014 (mezipřistání v Miláně – 9 hod. 30 min. na přestup)

Postup zakoupení letenek: Letenky zarezervujete na webu aerolinek easyjet.com, vyberte výše uvedené datum odletu, nejdříve odlet z Prahy do Milána (569 Kč), poté z Milána do Barcelony (897 Kč). Pro návrat zvolte letenky přesně v opačném směru z Barcelony do Milána (414 Kč) a z Milána do Prahy (483 Kč).

barcelona hotely

Ubytování v Barceloně

Hledáte-li levné hotely nebo hostely pro svůj pobyt v Barceloně, vyzkoušejte náš hotelový srovnávač, který nabízí necelých 1 600 hotelů a hostelů na území Barcelony. Výsledky vyhledávání lze vyfiltrovat dle několika kritérií, mezi které patří např. vzdálenost Vašeho hotelu od určité památky, části města nebo stadionu, dále dle ceny a dle hodnocení hostů. Při rozhodování nad výběrem hotelu se určitě pozastavte nad počtem hvězd udělených od hostů a jeho celkovým hodnocením. Čím více se známka hodnocení blíží desítce, tím je ubytování dle hostů kvalitnější. Cena ubytování v Barceloně je rozdílná, záleží samozřejmě na Vašich požadavcích, ale obecně se dá říci, že ubytování v hostelu je dostupné od cca 500 Kč/os./noc a 3* hotel od cca 800 Kč/noc. Hotely a hostely v Barceloně hledejte ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz