22.1.2022

Letenky na Maltu od 1648 Kč!

Levné letenky na ostrov jazykových kurzů a dlouhých pařeb! S Wizzair si sem zaleťte za směšných 1648 Kč. I přes to, že se jedná o zimní – prosincové termíny, průměrná teplota neklesá pod 15°C, nejvyšší teploty jsou až 20°C, což sice není moc, ale pro oproti našim zimním plýskanicím je to příjemná změna, co říkáte?

Termíny odletů

Varianta za 1648 Kč.

Z Krakova: 8. 12. 2013

Z Malty: 15. 12. 2013

Varianta za 1686 Kč

Z Krakova: 1. 12. 2013

Z Malty: 8. 12. 2013

hotely na maltě

Levné hostely a hotely na Maltě

 Pokud si chcete užít Váš pobyt na Maltě za nejmenší peníz, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Naleznete v něm více než 300 hotelů, hostelů a penzionů. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku hotelů na Maltě naleznete ZDE.

Doprava na letiště do Krakova

Z Ostravy lze využít služeb Tigerexpress http://www.tigerexpress.eu/cs/ . Minibus Vás dopraví až na letiště. Během cesty je k dispozici wi-fi a denní tisk. A cena? V případě dopravy z Ostravy do Krakova začínají akční ceny na 295 Kč (základní cena 550 Kč).

MHD na Maltě

Z letiště do Vallety se dostanete autobusovými linkami X5 (šedá) a X6 (modrá).

Ceny jízdenek na Maltě:

malta jizdenky

V případě, že Vám nevyhovuje nalezený termín letenek nebo cena ubytování, kontaktujte nás na email info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jiný vhodný termín a nalézt ještě lepší variantu ubytování.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz