18.10.2021

Letenky z Brna do Nizozemí od 546 Kč (Wizz Discount club)

Strávit nějaký čas v Holandsku je cestovatelským snem nejednoho z nás, díky letecké společnosti WizzAir, která zajišťuje letecké spojení mezi Českou republikou a Holandskem jsme tomu o něco blíže a ještě k tomu za velmi přijatelnou cenu. Zpáteční letenky z Brna do Eindhovenu lze zakoupit již od 546 Kč (cena je platná pro členy WizzDiscount clubu). Eindhoven nemusí být však Vaší konečnou destinací, pokud chcete navštívit 120 km vzdálený Amsterdam, není nic jednoduššího než si zakoupit autobusovou jízdenku (cca 35€ zpáteční) nebo jízdenku na vlak.

Naprostá většina termínů těchto poměrně akčních letenek je přívětivá také pro cestovatele, kteří pracují, odlety jsou naplánovány na čtvrtek a přílet na neděli.

Pokud plánujete poprvé navštívit Eindhoven, připravili jsme pro Vás stručného turistického průvodce s nejdůležitějšími informacemi, podobného průvodce máme připraveného i na návštěvu Amsterdamu. V článku naleznete jak neznámější památky v Amsterdamu, tak i ceny vstupného, nebo ceny MHD.

Letenky z Brna do Eindhovenu (rezervace na Wizzair.com)

Varianta od 546 Kč( Wizz Discount club), běžná cena 1086 Kč:

Odlet z Brna: 11. a  25. září 2014, 2. října 2014

Návrat z Eindhovenu: 14. a 28. září 2014, 5. října 2014

 

Varianta od 609 Kč( Wizz Discount club), běžná cena 1149 Kč:

Odlet z Brna: 23. března 2014

Návrat z Eindhovenu: 26. března 2014

 

Varianta od 684 Kč( Wizz Discount club), běžná cena 1224 Kč:

Odlet z Brna: 16. a 19. října 2014

Návrat z Eindhovenu:19. a 23. října 2014

 

Varianta od 784 Kč( Wizz Discount club), běžná cena 1324 Kč:

Odlet z Brna: 19. června 2014

Návrat z Eindhovenu: 22. června 2014

 

Varianta od 946 Kč( Wizz Discount club), běžná cena 1486 Kč:

Odlet z Brna: 12. června 2014 a 7. září 2014

Návrat z Eindhovenu: 15. června 2014 a 11. září 2014

 

Jak již bylo řečeno, akční cena letenek je vázána na členství ve WizZ Discount clubu. Stát se členem je poměrně jednoduché a vyplatí se.

 

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

Ubytování v Eindhovenu

Hledáte-li nejlevnější variantu ubytování v Eindhovenu, doporučujeme zvolit jeden ze zdejších hostelů, jedním z nejlevnějších je Hostel 3BE Backpackers Bed and Breakfast, u kterého se cena pohybuje od 600 Kč/noc. Ostatní hotely naleznete v našem vyhledávači ubytování v Eindhovenu. Výsledky vyhledávání lze seřadit např. dle ceny nebo hodnocení hostů, které uvidíte vždy nad políčkem rezervace.

eindhoven hotely

Letiště Eindhoven

Je vzdáleno cca 15 minut jízdy od centra města pomocí MHD. Web MHD naleznete zde: http://9292.nl/en#

Vzhledem k nízkým cenám letenek do Eindhovenu (u Wizzairu zpáteční i méně než 700 Kč) pro Vás toto město může být pouze přestupní stanicí. Například Amsterdam je od Eindhovenu vzdálen pouze hodinu a půl cesty. Pokud budete mít zájem, můžete využít přímé autobusové spojení z letiště Eindhoven do Amsterdamu. Více informací naleznete zde: http://www.airexpressbus.com/

 

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz