19.9.2021

Letenky z Prahy do Soči od 10 161 Kč

S blízícími se Olympijskými hrami také stoupá poptávka po letenkách do jejich dějství – ruské Soči. Dnes pro Vás máme nabídku letecké společnosti Ukraine international airlines, se kterými můžete letět z Prahy do Soči od 10 161 Kč. V termínu 14. – 19. února 2014 máte možnost vidět v akci české sportovce, např. zápas českého hokejového týmu se Švýcarskem, který se bude konat 15. 2.

letenky do soči

Letenky do Soči

Varianta za 10 161 Kč:

Odlet z Prahy: 14. února 2014

Návrat ze Soči: 19. února 2014

Letenky zakoupíte na webu Ukrainských aerolinek, nejdříve si musíte vybrat letenky z Prahy do Kieva a z Kyjeva do Adleru/Soči. Přestávka na přestup je zhruba přes pět hodin, viz. obrázek nahoře.

Ubytování v Soči

Jak jsme již popisovali v předchozím článku o Olympijských hrách v Soči, cena ubytování v okolí soči je upřímně řečeno přemrštěná. I přes to jsou hotely již dopředu skoro vyprodány. Jedny z posledních pokojů na ubytování v Soči má spíše „domácí“ hotel Mechta u Morya, který je dostupny na termín 14. – 19. 2. 2014 od 28 992 Kč/2 os./pobyt. Můžete však vyzkoušet vyhledání dalších hotelů v okolí Soči (Krasnodarský kraj), jsou sice dál, nicméně utratíte o desítky i stovky procent méně.

Při sečtení letenky a ceny ubytování vychází pětidenní olympijský pobyt v Soči na zhruba 25 000 Kč.

 

 

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz