18.10.2021

Léto v Římě: Letenky z Prahy od 1548 Kč (WizzAir Discount club)

Itálie je v létě velmi častým cílem českých turistů, zejména však ostatní turistická letoviska jako jsou Bibione nebo okolí San Marina. V červencovém termínu však můžete navštívit také hlavní město itálie – Řím, díky levným letenkám od společnosti WizzAir.

Řím není nutné představovat, jeho památky jsou snad „profláklé“ skrz na skrz. Pokud však nechcete trávit pobyt v Itálii pouze v ulicích Říma, máme pro Vás řešení – koupání v moři poblíž Říma. Jak se ale k moři dostat? Nejbližší pláž, která je hodně využívána Římany, se nazývá Lido di Ostia, leží zhruba hodinu jízdy vlakem od Říma. Stačí nasednout na vlak ve stanici Porta S. Paolo, která leží poblíže zastávky metra B – Pyramide. Pláže Lido di Ostia mají několik kilometrů na délku a jsou z velké části soukromé, za jejich návštěvu je nutné zaplatit (zejména za pronájem lehátek a slunečníků).

Letenky z Prahy do Říma od 1548 Kč (Pro členy WizzAir discount clubu)

Odlet z Prahy – 10. července 2014

Návrat z Říma – 15. července 2014

Letenky zarezervujete na webu letecké společnosti Wizzair.com

Ubytování v Římě od 450 Kč/noc naleznete v našem hotelovém vyhledávači.

letenky řím

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz