29.9.2021

Silvestr v Londýně

Silvestr se kvapem blíží a ne všichni ho chceme strávit v klidu domova se zaplou TV s ohranými estrádami nebo na nám již známých horách. Pokud toužíte po oslavě Silvestra a příchodu nového roku v britské metropoli Londýn, pak jste tu správně.

Možností jak oslavit Silvestr v Londýně je mnoho, od přípitku na Trafalgar Square, účastí na jedné velké párty, která se koná v ulicích Londýna až po zhlédnutí ohňostroje u London Eye, které si nemůžete nechat ujít.

Doprava do Londýna:

Do Londýna se můžete dostat několika způsoby, nejpohodlnější je samožrejmě letecká doprava. Čím více se blíží termín Silvestru, stoupá cena letenek. V současné chvíli můžete zakoupit např. u Wizzairu letenku do Londýna od 1695 Kč a letenku zpět do Prahy od 695 Kč.

Náš tip! Letenky na Silvestr do Londýna jsou stále k mání. Bohužel jejich cena je už poměrně vysoká. Zpáteční letenky (Ryanair) v termínu 31. 12. 2013 – 2.1. 2014 z Ostravy do Londýna tak koupíte od 2811 Kč. Přílet do Londýna je v 17:10, takže oslavy ještě stihnete. 🙂 Nabídku hotelů naleznete níže.

 

Autobusem se do Londýna dostanete například se Student Agency, nicméně cena jízdenky je značně dražší než-li u letenky a začíná na 1990 Kč za jednosměrnou jízdenku do Londýna.

Ubytování v Londýně:

Stejně jako u letenek platí, čím později pobyt zakoupíte, budete platit více, některé hotely sice zlevňují den předem a mají pokoje za „last minute“ cenu, nicméně doporučujeme raději pokoje zarezervovat dříve s předstihem. Ubytování v Londýně si můžete vyhledat zde – Ubytování v Londýně. Ceny ubytování jsou nejlevnější v hostelech, popřípadě můžete narazit na akční nabídku hotelu, která může být až o několik desítek procet levnější oproti normálu.

londýn hotely

V září 2013, kdy byl tento článek aktualizován, bylo možné sehnat ubytování v Londýně na Silvestr (termín 30.12. 2013 – 2.1. 2014) již od 1600 Kč v hostelu. Hotel byl nabízen od 3500 Kč/pokoj/ 3 noci ! Viz. odkaz.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz