19.9.2021

Malta: Letenky na začátek prázdnin od 3777 Kč

Malta, jeden z nejmenších států Evropské unii, bývá častým cílem především mladých studentů, dychtících se po výuce cizích jazyků, kterými se Malta proslavila. Pokud mezi ně patříte, nebo jen prostě chcete poznat tento krásný ostrov s bohatou historií, máte velmi dobrou možnost. Na přelomu června a července, tedy začátek prázdnin jsme nalezli kombinaci letenek z Prahy na Maltu za 3777 Kč. V tomto odbobí startují ceny pobytů od cestovních kanceláří na 14 000 Kč. Při vhodném výběru ubytování na Maltě tak můžete ušetřit slušnou sumu, kterou pak můžete investovat do samotného pozvánání ostrova (vstupné, půjčení automobilu, atp.). Průměrné teploty na Maltě v tomto období dosahují zhruba 28°C, zimy se tedy nemusíte bát.

Letenky, které nabízíme jsou kombinací letenek od společností Wizzair a Ryanair (přestup v Miláně a Bari).

Letenky z Prahy na Maltu

Odlet z Prahy (přestup v Bari) – 26. června 2014

Trasa Praha -> Bari rezervujte u společnosti Wizzair.com

Trasa Bari -> Malta rezervujte u společnosti Ryanair.com (viz. obrázek)

letenky z prahy na maltu

Návrat z Malty (přestup v Miláně) – 2. července 2014

Trasa Malta -> Milán (Bergamo) rezervujte u společnosti Ryanair.com

Trasa Milán (Bergamo) -> Praha rezervujte u společnosti Wizzair.com

letenky z malty do prahy

Pozor!!! Při zakoupení letenek můžete využít i slevu Wizzair discount clubu, tedy až 10€ na letence (více info níže).

Hotely a ubytování na Maltě

Ceny ubytování na Maltě v termínu 26. 6. – 2. 7. 2014 začínají na příjemných 3737 Kč/dvoulůžkový pokoj (!), tedy pouze necelé 2000 Kč/os./pobyt. Naprostá většina hotelů na Maltě je umístěna v těsné blízkosti moře, nebo v jeho docházkové vzdálenosti. I přes to, že se na Maltě nedočkáte rozlehlých písečných pláží, mají některé hotely svoji vlastní. Tuto informaci se dozvíte vždy v popisu hotelu. Ceny hotelů, které jsou hodnoceny našimi klienty nejlépe (tedy známkou 7 a výše), startují na 9000 Kč/dvoulůžkový pokoj/pobyt, v ceně je v naprosté většině případů zahrnuta také snídaně. Všechny hotely a penziony na Maltě, včetně výše uvedených příkladů, zarezervujte na ubytovacím portálu hotely.chcitam.cz

hotely na maltě

Wizzair discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz