18.10.2021

Malta v červenci: Letenky z Prahy od 3429 Kč

Malta je cílem mnoha turistů, kteří prahnou po nádherných plážích, historii a romantickým zákoutím. Pokud patříte mezi takové cestovatele i Vy, máme pro Vás skvělou nabídku – zpáteční letenky z Prahy na Maltu, dostupné od 3429 Kč! Na Maltě budete moci strávit celkem pět dní.

Letenky, které nabízíme jsou kombinací nabídek několika leteckých společností – Wizzair, Ryanair a Easyjet. Postup rezervace:

1. krok – nákup letenky z Prahy do Milána v termínu 9.7. 2014 – odlet v 15:35 (přes Wizzair.com)

2. krok – nákup letenky z Milána na Maltu v termínu 9. 7. 2014 – odlet v 18:40 (přes Ryanair.com)

3. krok – nákup letenky z Malty do Říma od EasyJetu

4. krok – nákup letenky z Říma do Prahy od Wizzairu

Viz. dle screenu.

malta

Levné hostely a hotely na Maltě

Pokud si chcete užít Váš pobyt na Maltě za nejmenší peníz, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Naleznete v něm více než 300 hotelů, hostelů a penzionů. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent oproti původní ceně. Nabídku hotelů na Maltě naleznete ZDE.

MHD na Maltě

Z letiště do Vallety se dostanete autobusovými linkami X5 (šedá) a X6 (modrá).

Ceny jízdenek na Maltě:

malta jizdenky

 

V případě, že Vám nevyhovuje nalezený termín letenek nebo cena ubytování, kontaktujte nás na email info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jiný vhodný termín a nalézt ještě lepší variantu ubytování.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz