19.9.2021

Nejlepších 10 hotelů v České republice

Dnešním dnem začínáme se seriálem článků o nejlépe hodnocených hotelích po celém světě dle hodnocení uživatelů Tripadvisor, který je asi největším a nejlepším portálem zabývající se recenzí ubytovacích zařízení. Vzhledem k tomu, že hodnocení vytváří zejména sami klienti hotelů, hotely si těchto ocenění velmi váží. Dnes začneme deseti nejlepšími hotely v České republice.

10. místo – Esplanade Spa & Golf Resort (Mariánské Lázně)

esplanade uvodni fotka

esplanade pokoj

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních je pouze druhým hotelem mimo Prahu, který se dosal do elitní desítky nejlepších hotelů v České republice dle Tripadvisoru. Láká klienty především na krásný výhled na Mariánské Lázně, golfové hřiště, výborné wellness a především klid, který tu panuje díky výbornému umístění hotelu v lesoparku.

Zdroj fotografií: Hotel Esplanade Spa & Golf Resort

9. místo – Hotel Four Seasons (Praha)

four seasons hotel four seasons

Při vyslovení názvu Hotel Four Seasons se mnoho lidem vybaví obrovské množství reportáží z telvizních obrazovek o příjezdu slavných osobností světového filmu nebo showbyznysu, které si jako svůj přechodný domov vybrali právě hotel Four Seasons. Klienti hotelu si velmi cenní především výborného umístění hotelu v samotném historickém centru Prahy s výhledem na Pražský hrad, dále výtečné kuchyně v restauraci Allegro, která se pyšní oceněním Michelinské hvězdy a samozřejmě prvotřídní poskytované služby.

Zdroj fotografií: fourseasons.com/prague

8. místo – Hotel Maxmilián (Praha)

maxmilian hotel maxmilian praha pokoj

Hotel Maxmilián se nachází v historické budově nacházející se v historickém srdci Prahy, kterou původně navrhl architekt Karel Teige, hotel byl v budově otevřen v roce 1995 a o devět let později byl zrekonstruován dle návrhu Evy Jiřičné.

Zdroj fotografií: maxmilianhotel.com

7. místo – Hotel Strom Života – Spa Resort Tree of Life (Lázně Bělohrad)

tree of life tree of life lobby

Nejlépe hodnoceným „mimopražským“ hotelem v České republice se stal Spa Resort Tree of life, který obsadil pěkné 7. místo. Resort je postaven v těsné blízkosti Lázní Bělohrad, ktéré maji 130 letou tradici. Ocenení získal především díky kvalitním službám v oblasti lázeňství, především individuálním lázeňským programem.

Zdroj fotografií: treeoflife.cz

6. místo – Design hotel Josef (Praha)

hotel josef hotel josef pokoj

Designový hotel Josef se nachází, stejně jako většina ostatních nejlépe hodnocených hotelů, v historické části prahy. Z názvu lze odvodit, že hotel klienty láká především na pobyt v prostorech, které byly navrženy v moderním stylu. Kromě designu hotelu si klienti nejvíce cení blízkosti hotelu k centru Prahy a také výborný personál.

Zdroj fotografií: hoteljosef.com

5. místo – Hotel Le Palais Prague (Praha)

le palais hotel praha le palais praha

Hotel Le Palais Praha byl postaven v roce 1841 ve stylu Belle Epoque. Mezi největší přednosti hotelu patří vyhlášená restaurace Le Papillon nebo stylově vybavené pokoje. Ve 12 apartmánech jsou ještě zachovány původní fresky slavného českého malíře Luďka Marolda (1865-1898), díky kterým má Hotel Le Palais údajně jedny z nejkrásnějších apartmánů v Praze.

Zdroj fotografií: Hotel Le Palais Praha

4. místo -The Augustine Hotel (Praha)

hotel augustine augustine praha

Hotel Augustine je umístěn v budově klášteru pocházejícího z 13. století, i z tohoto důvodu patří mezi jedny z nejdražších a nejluxusnějších hotelů v Praze. Turisté z celého světa neváhají utratit celé jmění za nevšední ubytování spojené s těmi nejlepšími službami.

Zdroj fotografií: Hotel Augustine Prague/Facebook

3. místo – Buddha-Bar Hotel (Praha)

buddha bar praha buddha bar

Již z pohledu na fotografie lze odvodit, že třetí místo získal Buddha Bar Hotel Praha oprávněně zejména za neopakovatelnou atmosféru, která dýchá na hosty hotelu na každém kroku. Styl, ve kterém je postaven zařazuje Buddha Bar právem mezi nejstylovější hotely v Praze. Zajímavostí je, že návštěvník má k dispozici v každém pokoji zdarma kávovar Nespresso nebo hudební knihovnu Buddha-bar, která dokreslí již tak velmi povedenou atmosféru. Všimněte si prosím, že i na našem hotelovém vyhledávači má od našich klientů hodnocení 9,9 z 10!

Zdroj fotografií: buddhabarhotelprague.com

2. místo – Grand hotel Alchymist (Praha)

alchymist hotel praha alchymist praha

Hotel Alchymist se nachází na Malé Straně, pár kroků od Karlova mostu a Pražského hradu. Své návštěvníky láká na barokní výzdobu, která je velmi impozantní, jak lze z fotek vypozorovat. Kvalita ovšem něco stojí, pokud byste měli zájem strávit netradičního Valentýna v tomto hotelu, musíte si nachystat zhruba 1100 € na tři noci. Za tuto částku ovšem dostanete exkluzivní ubytování s bezchybným servisem. Cena zahrnuje např. ochutnávku vín, neomezený relax, fitness, wellness, masáž dle výběru, 7-mi chodové menu v restauraci Aquaris, kytici růží pro patnerku, domácí pralinky Alchymist, snídani formou bufetu, transfer do hotelu a z hotelu, dekoraci z okvětních růží, láhev šumivého sektu s jahodami a další obrovskou spoustu pozorností, které z Vašeho zamilovaného pobytu učiní neopakovatelný zážitek.

Zdroj fotografií: alchymisthotel.com

1. místo – Aria Hotel (Praha)

vrtbovská zahrada restaurace hotel aria aria hotel

Vlastní vstup do Vrtbovské zahrady, Karlův most vzdálený 300 metrů, střešní terasa s úchvatným výhledem a další přednosti okouzlily návštěvníky hotelu Aria v Praze, mezi které v minulosti patřili např. Heidi Klum, Seal, Bill Clinton, Gérard Depardieu, aby zvolili hotel Aria nejlepším hotelem v České republice.

Zdroj fotografií: ariahotel.net

V případě zájmu si můžete každý z těchto hotelů zarezervovat na hotelovém rezervačním portálu našeho cestovatelského webu. Ten srovnává nejlepší nabídky světových rezervačních portálů, pomocí kterých hotely prodávají své služby. Díky tomu lze občas narazit na skutečně velmi zajímavé ceny, které jsou příznivé i pro méně  majetné, nebo pro ty, kteří nechtějí utratit plnoun částku za ubytování v jednom z výše uvedených luxusních hotelů.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz