19.9.2021

Odborník na gastronomii a eventy, hotel Jurys In

Sehnat v Praze kvalitní hotel, splňující všechny parametry od výtečného umístění přes špičkovou gastronomii až po dostatečné konferenční prostory není až tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Jurys Inn Prague všechny tyto požadavky splňuje a nabízí ještě něco navíc.

Nekuřácký hotel Jurys Inn stojí hned u magistrály, tramvajové zastávky a stanice metra Florenc, proto se do něj vždy bezproblémově dostanete. Snadno dostupný je z Hlavního a Masarykova nádraží, stejně tak i z Letiště Václava Havla (tři čtvrtě hodiny veřejnou dopravou nebo hotelovým taxi servisem). K dispozici jsou podzemní garáže s ostrahou.

standard-room-twin-hd-_1450106178_1280x920_ff_80

Ze Staromáku za šálkem dobré kávy

Zásluhou své polohy umožňuje hotel bez obtíží vyrazit na obhlídku historického centra i za nákupy do obchodních galerií jako Florentinum, Bílá Labuť, Palladium, Kotva či Myslbek. Během několika minut chůze lze obdivovat architektonické skvosty v čele s Obecním domem, Prašnou bránou, Staroměstským orlojem nebo Stavovským divadlem.

Základem servisu hotelu Jurys Inn Prague je 214 pohodlných, komfortně zařízených pokojů a velice populární restaurace. Florenc a okolí v ní získává místo ideální k posezení i obchodním schůzkám. Je řešená ve stylu pohodového fresh bistra se stálou i sezónní kuchyní, zahrnující též polední menu za rozumné ceny. Nechybní ani bar s pestrou paletou koktejlů.

Jednání na špičkové úrovni

Nadstandardní služby poskytuje Jurys Inn též v oblasti zajištění nejrůznějších typů společenských a firemních akcí. Sál Riverdance má kapacitu až 100 účastníků, menší Hibernia bez obtíží pojme 60 osob při divadelním uspořádání. Obě plochy je navíc možné propojit, pro jednání nevelkých skupin slouží 7 dalších, velice útulných salónků.

Hotel Jurys In bezpochyby nabízí špičkové konferenční prostory v Praze, o čemž svědčí i jejich perfektní vybavení. Tým meetingových specialistů individuálně pro každý event připravuje na míru šitou techniku (plátno, data projektor, flipchart atd.), samozřejmostí je klimatizace, ozvučení a wi-fi připojení. Maximálně 3 dny před začátkem akce klient dostane i kompletní rozpis jejích položek.

hibernia-school-side-hd-_1442570746_1280x920_ff_80

Zdroj fotografií: jurysinnprague.com

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz