29.9.2021

Peking: Levné letenky z Milána od 7174 Kč!

Dnes pro Vás máme naprostou pecku! Zpáteční letenky z Milána do Pekingu od 7174 Kč od společnosti Transaero Airlines, v ceně je 20 kg zavazadlo.

Pro ty z Vás, kteří netuší, co v Pekingu navštívit, máme menší inspiraci ve formě článku „Nejzajímavější místa v Pekingu, která stojí za návštěvu.“

Letenky z Milána do Pekingu

Odlet z Milána (MXP) – 13. února 2014

Návrat z Pekingu – 27. února 2014

Letenky rezervujte na portálu  Pelikán viz. screenshot níže.

peking

Levné hotely v Pekingu

V termínu 14. – 27. února 2015, na které si můžete tyto levné letenky zakoupit. Je možno hotel v Pekingu zarezervovat již od 4000 Kč/pokoj pro 2 os./pobyt. U hostelů je dokonce cena ještě o kapku levnější. Pro podrobnou cenu k tomuto termínu se podívejte na náš hotelový srovnávač hotely.chcitam.cz, kde naleznete nejlvnější ubytování v Pekingu za bezkonkurenční ceny. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat dle vlastních kritérií, tedy vzdálenosti od centra, letiště, ceny, kvality ubytování atp.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

 

Foto: Freeimages.com

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz