18.10.2021

Prodloužený víkend v Amsterdamu: Zpáteční letenky z Prahy od 1956 Kč

I přes to, že ceny letenek do velkých měst bývají v létě a zejména v termínech víkendů vcelku vyšponované, najdou se i vyjímky. Jednou z nich může být například prodloužený červencový víkend v Amstredamu s odletem z Prahy. Letenky zakoupíte od Easyjetu od 1956 Kč. Věřím, že touto nabídkou potěšíme především pracující, kteří si nechtějí cestovat v průběhu týdne a rádi využijí možnosti prodlouženého víkendu.

Pokud si nevíte rady, co v Amstredamu navštívit, možná najdete inspiraci v článku „Amsterdam – průvodce„.

Letenky z Prahy do Amterdamu

Odlet z Prahy – 24. července 2014

Odlet z Amsterdamu – 27. července 2014

Letenky zakoupíte na webu letecké společnosti Easyjet.com

letenky amstredam

Levné hotely a hostely v Amsterdamu

V Amstredamu se nachází zhruba necelá tisícovka hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Mezi nejlevnější patří především hostely a nižší kategorie hotelů. Pro termín 24. – 27. 7. 2014 je možné najít ubytování pro 2 osoby od cca 4080 Kč/pobyt (2040 Kč/os./pobyt) např. v Budged Amsterdam Airport Etap Hotel. Přesné ceny ubytování v Amsterdamu si ověřte v hotelovém srovnávači, který srovnává nabídky většiny hotelových řetězců, které působí v Amsterdamu.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz