19.9.2021

Recenze: Kibbutz Inbar, Izrael – zajímavý koncept ubytování, ale i obživy

Celkové hodnocení

4.75

Kvalita ubytování

Strava

Poměr kvalita vs. cena

Zábava

Recenze: Kibbutz Inbar, Izrael – zajímavý koncept ubytování, ale i obživy Reviewed by on . Rating: 5

Kvalita ubytování – apartmány čisté a prostorné s vlastní sprchou a toaletou, ledničkou a mikrovlnnou troubou.  Čaj, kafe a cukr k dispozici na pokoji. Dětská houpačka, pískoviště.

Strava – v ceně ubytování jsou snídaně, podávány jsou marmelády z ovoce, které si vlastní kibbutzané vypěstují, sýry a mléko, které si sami zpracují na farmě, zelenina, která je převážně servírovaná je rajče a zelená paprika.  Čaj, kafe, mléko k pití.

Kvalita servisu – recepční ochotný/á pomoci či poradit, plynulá angličtina/hebrejština/ruština.

Zábava – každý se musí postarat o svoji vlastní zábavu. Děti se mohou houpat na houpačkách, hrát si v písku a nebo si zahrát stolní tenis. Dospělí mohou relaxovat například četbou před apatmánem. K dispozici jsou plastové židle se stolem. Možnost grilování. V areálu je i televizní místnost pro ty, co by měli zájem se například podívat na zprávy/film nebo nějaký jiný pořad.

Pláž – jelikož se kibbutz nachází ve vnitrozemí, pláž není. Nejbližší možné koupání je v Galilejském moři (jedná se vlastně o jezero)

Wi-fi připojení v celém komplexu. S parkovaním nebyl vůbec žádný problém.

Check out: 11:00, Check in: 15:00-22:30

První kibbutz byl založen v roce 1906 a od té doby jejich počet narostl na úctyhodných 256. Ubytování v přírodě, tak jak ho zná většina z nás z dětství se vším všudy. Mouchy, komáři, bučení krav, atd. Ubytování je vhodné především pro malé děti a pro ty, kteří chtějí opustit alespoň na chvíli rušná města. Velmi dobře zajištěn chod kibbutzu.  V areálu bydlí celoročně rodiny se třemi psy. V okolí pobíhají krávy. Úplný klid, žádný hluk.

Cena ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje za cenu zhruba 1000 Kč/os./noc, vč. snídaně. Pokoje si můžete zarezervovat na našem hotelovém rezervačním portálu, který srovnává nabídky od všech hotelových řetězců po celém světě. Ušetříte tak až desítky procent.

ubytování Izrael 2 ubytování Izrael 3 ubytování Izrael

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz