16.1.2022

Recenze ubytování: Hotel Addar, Jeruzalém, Izrael

Celkové hodnocení

2.5

Kvalita ubytování

Strava

Poměr kvalita vs. cena

Kvalita servisu

Recenze ubytování: Hotel Addar, Jeruzalém, Izrael Reviewed by on . Rating: 2.5

Kvalita ubytování = upřímně řečeno žádná sláva, tedy na to, že se má jednat o 4* hotel. Při vstupu do pokoje mi zůstala klika v ruce, v koupelně nefungoval správně sifon, takže jsme tak mírně v koupelně plavali a na posteli byla pouze 1 přikrývka pro 2 osoby. Výhodou byla kuchyňka, kde se dalo celkem levně uvařit. Lednička a televize na pokoji. Wi-fi připojení značně pokulhávalo.

Strava = snídaně podávaná formou bufetu. Servírováno bylo skoro to samé, co v předchozích místech, které jsme v Izraeli strávili. Tedy nějaké ty sýry s olivami, zelené papriky, rajčata. Toustovač opékal pouze z jedné strany. Zřejmě se jedná o standard. Největším překvapením bylo, že sladké pečivo, je tzv. na příděl. Zaměstnanec hotelu obchází při snídani hotelové hosty a nabízí jim z talířku pouze 1 ks sladkého pečiva. K snídani se podávalo ovoce a tuňák z plechovky.

Poměr cena vs.kvalita = Vzhledem k tomu jaký servis a ubytování bylo poskytnuto, doporučujeme sjednat výraznou slevu za ubytování, nebo si vybrat jiný hotel, kterých je v Jeruzalémě celkem dost na výběr

Kvalita servisu = Recepční mluvili velmi dobře anglicky, ochotný recepční, nebyl problem zažádat o vytisknutí palubních lístku

Zábava = ujistěte se, že netrávíte v Jerusalemě Šabath. V židovských částí je zcela mrtvo. Je možné navštívit o Šabathu Mrtvé moře a Masadu, která je v ranní hodinnách poloprázdná. A pozor teplota není vysoká. V Jeruzalémě se dá strávit i týden. Je tu opravdu k vidění. Doporučujeme například koupit eletronickou verzi Izraele od Lonely Planet. Najde se zde velké množství rad a tipů (v angličtině)

Pláž =  Jerusalem nemá vlastní koupání. Mrtvé moře je cca hodinku až 2 od města. Záleží v jaké části se chcete vykoupat. Mrtvé moře má tzv. 2 veřejné pláže, kde je k dispozici i sprcha se sladkou vodou. Jinak se dá koupat samozřejmě kdekoliv v Mrtvém moři, pokud je tam přístup. Doporučujeme boty do vody hlavně tam, kde se rozhodnete koupat mimo pláž. Vodu v žádném případě neochutnávat a ujistěte se, že se vám nedostane do očí. Nevhodné pro malé děti.

Parkování nebylo možné a v některých ulicích dle personálu hotelu ne zcela bezpečné.

Check out: do 12 ti hodin

Check in: od 14ti hodin

Ubytování v Jeruzalémě za nízkou cenu

Hledáte-li levné hotely nebo hostely v Jeruzalémě, kam složit hlavu na noc. Vyzkoušejte hotelový srovnávač hotely.chcitam.cz ,které nabízí více než 153 hotelů a hostelů v tomto překrásném městě. Ceny za ubytování jsou od 395 Kč/os./noc. V nabídce můžete filtrovat hotely dle Vašich požadavků, např. dle ceny, hotelových řetězců nebo vzdálenosti od památek. Nezapomeňte nahlédnout také na hodnocení ubytování od našich klientů, které se zobrazuje vždy nad konkrétní cenou hotelu.

Pozn.: V případě, že chcete pomoci s vyhledáním nejlevnějšího ubytování k Vašemu termínu, obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz. Do zprávy uveďte počet osob a termín pobytu, případně další Vaše požadavky k ubytování.

Autor recenze a fotografií: Katka H.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz