21.9.2021

Silvestr v Bruselu: letenky od 1910 Kč

Přemýšlíte nad tím, kde strávit Silvestra a české hory se Vám zdají předražené? Co takhle zažít oslavy příchodu Nového roku v hlavním městě Belgie, které je zaslíbené výborné čokoládě a znalcům belgických pivních ležáků.

Pokud nevíte, co v Bruselu navštívit, inspirací Vám může být článek „Brusel: Hlavní město EU, čokolády a piva.

Letenky z Prahy do Bruselu

Odlet z Prahy – 31. 12. 2014

Návrat z Bruselu – 4. 1. 2015

Letenky rezervujte na portálu aerolinek Ryanair viz. screenshot níže.

letenky brusel silvestr belgie

Ubytování v Bruselu na Silvestr

Ubytovat se můžete v některém ze 777 hotelů a hostelů, které nabízí náš hotelový srovnávač. Pro konrétní termín 31. 12. 2014 – 4.1. 2015 startuje cena za ubytování pro dvě osoby od cca 4000 Kč v hostelu. Ceny za ubytování v hotelu začínají na zhruba 5000 Kč. Což vychází na krásných 2500 Kč/osobu. Ubytování si zarezervujete ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Zdroj fotografie:

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz