23.1.2022

Španělsko - levné letenky do Malagy od 773 Kč

Podzim je tu a s ním i nepříjemné plískanice, déšť a vlezlá zima. Nejednoho člověka napadne odcestovat v tuto dobu do teplějších krajin. Pro ty z Vás, kteří chcete tento nápad opravdu realizovat, máme velmi výhodnou nabídku levných letenek od Ryanairu do španělské Malagy z Norimberku. Malaga je španělské přístavní město, proslavené především jako rodiště známých osobností jako je Pablo Picasso nebo Antonio Banderas. V poslední době se Malaga těší díky svému klimatu také velké oblíbenosti mezi turisty. I přes to, že námi nabízené letenky jsou až v listopadovém termínu, oproti našemu podnebí zde pro našince panují poměrně příjemné teploty – až 20°C.

Termíny a ceny letenek do Malagy

Varianta za 773 Kč – letenky zakoupíte u leteckého dopravce Ryanair.com

Odlet z Norimberku – 9., 12., 23. a 26. listopadu 2013

Odlet z Malagy – 16., 26. a 30. listopadu 2013

 

malaga hotely

Malaga – levné hostely a hotely

Malaga nabízí, stejně jako jiné turistické destinace, nepřeberné množství ubytovacích zařízení, od levnějších hostelů, až po luxusní hotely pro nejnáročnější cestovatele. Pokud  hledáte levné ubytování v Malaze, navštivte náš hotelový srovnávač, ve kterém naleznete nabídky z více než 140 hotelů a hostelů. Vyhledat ubytování v Malaze je možné dle velkého množství Vašich kritérií, od ceny počínaje, až po vzdálenost hotelu od centra či památek konče. Doporučujeme pravidelněji sledovat nabídku v delším časovém horizontu před odjezdem do cílové destinace, některé hotely totiž nabízejí speciální slevy, díky kterým ušetříte až desítky procent! Ubytování v Malaze naleznete ZDE.

 

Jak se dostat do Norimberku?

S Eurolines nebo StudentAgency se z Prahy k letišti v Norimberku dostanete od 900 Kč (se studentskou kartou ISIC ještě levnějši).

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz